Найм'якіші відчуття: крісло Sense від nlo-design
HIS
Made in Ukraine. Меблі та предмети декору від вітчизняних майстрів
Крісло Sense – авторська розробка київської дизайнерки Світлани Волос, що виконана у мінімалістичному стилі для концептуального інтер'єру одного з сучасних воркшопів. Основна задумка полягає у двокольоровому виконанні виробу.
Окрім елегантного кольорового виконання крісло має напрочуд зручну форму. Саме завдяки своїй «м'якості» виріб отримав назву «Sense», що в перекладі з англ. означає «відчуття».
Sense має металевий складний каркас, що оздоблений еко шкірою. Характерною особливістю крісла є шви, які умовно розділяють його на сегменти.
«Однією із головних цілей моєї діяльності є створення якісного, стильного та ергономічного українського продукту, який би гідно був оцінений як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, ̶ коментує Світлана. ̶ Ми підтримуємо діяльність українських митців, та намагаємося також створювати і розповсюджувати предмети меблів, освітлення та декору серед українського населення».
Перший екземпляр Sense був виконаний у класичній чорно-білій гамі. Пізніше дизайнери студії nlo-design на чолі зі Світланою вирішили створити кілька кольорових варіантів, які перш за все збільшують можливість використання крісла майже в усіх інтер'єрних зонах та просторах (наприклад, дитячих кімнатах). У яскравих рожевих чи салатових кольорових варіаціях крісло не лише «освіжає» інтер'єр, а і надає йому особливої атмосфери.
-
Відродження мистецької спадщини: воркшоп "Ближче. Мозаїка України"
Событие -
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие -
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Бетмен обирає українське: ексклюзивні арт-об’єкти від MAKHNO у резиденції супергероя на Мангетені
-
Зручні міста для всіх та кожного: як пройшла конференція «Інклюзивні простори. Як дизайн змінює життя на краще»
Событие - Ищу идею Відновлення вітряка ХІХ століття: відродження історії та традицій Архітектурна майстерня loft buro представила один із наймасштабніших реставраційних проєктів останніх років — відновлення вітряка кінця ХІХ — початку ХХ сторіччя, розташованого в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Цей проєкт має не лише історичне, але й культурне значення, адже відродження стародавніх технологій та архітектурних рішень дозволяє зберегти важливі сторінки минулого для майбутніх поколінь.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
Голос українських архітекторів, який тепер доступний онлайн, презентували на La Biennale di Venezia
-
Kyiv Design Week 2024: реєстрацію учасників відкрито
Событие -
Другий Тиждень українського дизайну та інновацій: результати та підсумки
Событие