Міждисциплінарна конференція CREASCOPE-2019. Нові цінності: мислення майбутнього, людиноорієнтованість, міждисциплінарність, сталий розвиток
HIS
Creascope – це щорічна конференція, присвячена можливостям дизайну, його напрямам та сферам застосування. Спікери конференції – впливові спеціалісти з різних країн. На вас чекає аналіз інструментів дизайну, обмін досвідом та порція натхнення для експериментів.
19 квітня в Києві в Aкадемії DTEK відбудеться четверта міжнародна дизайн-конференція CREASCOPE (За підтримки: ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business, Креативною Європою, Посольством Королівства Нідерландів в Україні).
Теми конференції актуальні для кожного, хто відповідає за розвиток бізнесу та впливає на майбутнє своєї організації, міста й навіть країни. Не має значення, керуєте ви компанією або відділом маркетингу, займаєтеся дизайном, модою чи продажами. Володіння інструментами дизайну та розуміння глобальних трендів – це конкурентна перевага й фактор успіху.
Сучасний дизайн орієнтований на людину і на її потреби, він прагне реагувати на "больові точки" суспільства, аналізувати їх і генерувати проривні рішення. Але щоб щось змінити, потрібно створити нову систему координат, відчути, зрозуміти та впровадити нові цінності.
Спікери – досвідчені фахівці-практики, які працюють з дизайном, як з екосистемою та інструментом, що здатен змінювати глибинні процеси в бізнесі та суспільстві:
- Tommy Campbell (Данія), цифровий дизайнер SPACE10, інноваційної лабораторії досліджень та дизайну компанії IKEA;
- Morten Bjørn (Данія), креативний технолог SPACE10, інноваційної лабораторії досліджень та дизайну компанії IKEA;
- Zuzanna Skalska (Нідерланди-Польща), тренд-аналітик, бізнес-консультант;
- Rafal Kolodziej (Польща), спеціаліст з дизайн-мислення, аналітик, бізнес-консультант;
- Jola Starzak (Польща), завідувачка кафедри дизайну в School of Form (Познань, Польща);
- дизайн-бюро Atelier NL (Нідерланди).
В рамках конференції також відбудуться:
- панель ЄБРР: Катерина Рігг, керівник напрямку МСБ в ЄБРР (Україна);
- дискусія “Визначення мислення майбутнього”, модератор Наталя Волкова (Україна);
- презентація результатів воркшопу Харківської Школи Архітектури (засновник – Олег Дроздов) та Atelier NL (Нідерланди);
Подія супроводжуватиметься синхронним перекладом.
Детальна програма та інформація про спікерів: http://creascope.com.ua/
Лінк на подію у FB: https://www.facebook.com/events/2330031567260055/
Локація: Academy DTEK, Київ, вулиця Дорогожицька, 3.
Вартість квитків:
Для ранніх пташок до 5 квітня діє спеціальна ціна – 2 500 грн за один квиток. Корпоративний пакет – 5 000 грн за три квитки.
Після 5 квітня – 3 300 грн за один квиток. Корпоративний пакет – 6 600 грн за три квитки.
В день події – 4 000 грн за один квиток.
Додаткова інформація: +38 067 239 60 06, +38 067 320 18 69, ts@creapro.ua, oy@creapro.ua, www.facebook.com/creascope
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Событие -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие