Матеуш Адамчик про просторовий порядок денний та міські наративи
HIS
Невгамовне розростання міст, нові райони, що позбавлені ідентичності, порожнечі у міській структурі, недостатня система громадського транспорту та транспортне планування, що покладається на автомобілі та централізоване функціональне розташування — ті міські "гріхи" перехідного періоду, що нині особливо спостерігаються. Аби їх позбавитися, необхідне радикальне зрушення. Матеуш Адамчик, архітектор та засновник BUDCUD, вважає, що саме сучасне багатолінійне міське планування може направити урбанізацію у майбутнє. Про фантастичне майбутнє, що придатне до життя, польський архітектор приїздить говорити до Києва.
Офіс BUDCUD досліджує безліч варіантів у своїх проєктах — вірогідних, сміливих, чітких і стійких, щоб змінити міський статус-кво на динамічну мережу придатних для життя, а також збалансованих місцевих районів з відмінними особливостями та чистими ресурсами. Практика спрямована на вивчення потенціалу території та її зміцнення, перетворення місцевих особливостей у сильні просторові наративи. Створення сильної присутності з інтуїтивно зрозумілими, відмітними символами просторів, сучасним функціональним плануванням і збалансованим зонуванням — це підхід архітектурного офісу BUDCUD.
МАТЕУШ АДАМЧИК, архітектор та засновник BUDCUD — сучасної студії з Польщі, яка працює в галузі архітектури та містобудування. Окрім дизайнерської практики, діяльність архітектора варіюється від консультацій щодо комплексних міжнародних проєктів, викладацької діяльності та курації архітектурних заходів. Нещодавно архітектор взяв участь у міжнародному воркшопі експертів Bauforum у Гамбурзі, де була розроблена нова візія мобільності Гамбурга. Його роботи будуть представлені на Венеційській бієнале архітектури в рамках групового проєкту "Othernity" в угорському павільйоні.
ЧАС ТА ДАТА
19:00, 19 березня 2020
ВХІД
вільний, за реєстрацією
МОВА
англійська
ЛОКАЦІЯ
Kooperativ, Січових Стрільців, 23 A Київ
Подія відбудеться за підтримки Польського Інституту в Києві.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Событие -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие