MATERIAL: тренд-зона на Design. Living tendency 2023 від Danielian Bureau
HIS
Design. Living tendency – це промислова виставка, спрямована в основному на професіоналів у цій галузі. Анаїт Данієлян, авторка концепції цьогорічної дизайн-зони та лекторію, поклала собі за мету зібрати колекцію предметів, що будуть особливо цікаві для дизайнерів та архітекторів. Експозиція була сформована завдяки українським виробникам, які представили свої нові колекції невеликих предметів, створених протягом останнього року.
Концепція лекторію Design. Living tendency 2023 зосереджувалася на сучасних українських тенденціях в дизайні. Проєкт був організований з метою представлення найновіших творчих рішень для дизайнерів та архітекторів.
В рамках теми "матеріали та матеріальність" Danielian Bureau створили спеціальну тренд-зону, де учасники заходу, такі як Litvinenko design, Shishka Project, AMAZE, LOFU, Kint Bureau, Svitanok atelier, RE:Quiet, YourForest, Cras, представили свої нові колекції.
«Надихнули на цю тему розмови і побоювання всієї арт-індустрії, що в найближчому майбутньому людину замінить Штучний інтелект. ШІ пише тести, створює картини, моделює інтерʼєри та архітектуру. Мистецтво переходить в вимір ідей і концептів. Архітектура та дизайн існують лише в світі матерій. Гарні картинки мало чого варті. Від початку циклу створення до моменту взаємодії з глядачем дизайн обʼєкт проходить складний шлях матеріалізації від задуму, ідеї, до серійного виробництва. На кожному з етапів — свої виклики і складнощі. Саме тому вважаю актуальним в усі часи говорити про матеріальність світу дизайну, про процеси, людей які за ними стоять», — прокоментувала Анаїт.
Для оформлення простору використовувалися текстильні композиції та панно, створені талановитою текстильною дизайнеркою Тетяною Нікітіною. Неабияким акцентом став арт-панно від Юлії Тищенко, спеціально створене для заходу.
Функціональне зонування, включаючи лекторій та "театр дизайну", було інтегровано в одну об'єднану сценографію. Стенд PRIMA Interior, розташований на вході, вітав відвідувачів і виступав модератором для дизайн-зони. Всі ці елементи відіграли важливу роль у створенні спільного простору, де матеріальність світу дизайну ставала головним уподобанням.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Событие -
IDS Toronto 2025: найочікуваніша інтер'єрна подія Канади
Событие -
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Призматичний синій павільйон на Венеційській бієнале: мистецтво сучасності на тлі історії
Дизайн в путешествиях - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие
Перший міжнародний фестиваль фотографії Street Art Photo 2017: Марсель Штайнер, «Київ <-> Цюріх. Сприйняття»
Киев, Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» (м. Київ, вул. Госпітальна, 24а)
16 июня 2017, 16:00