Малюнок на дерев'яному полотні
HIS
Види образотворчого мистецтва, де краса природи поєднується з необмеженим талантом майстра, вражають своєю складністю та в усі часи викликали захват. Дерево, внаслідок піддатливості породи, найчастіше виступало в ролі полотна, яке майстер вправно перетворював на справжні витвори мистецтва. Ці полотна впродовж багатьох століть прикрашали будинки, палаци та інші приміщення, де жила та працювала людина. Дерев'яні елементи з малюнком, виконані за допомогою сучасних технологій, так само як і раніше наповнюють інтер'єри та створюють благородний декоративний акцент.
Різьба
Стародавнє всім відоме ремесло отримало новий виток розвитку в контексті актуального дизайну. Різьба по дереву — виразний художній прийом, за допомогою якого меблі та інтер'єр набувають виразності та гіпнотизують деталізованим зображенням. Велика кількість технік дозволяє створювати рішення для простору будь-якого характеру і настрою.
Рішення для будинку ZocoHome
Пірографія
За часів стародавнього Єгипту зображення на органічні матеріали переносили за допомогою розпеченої голки. Незабаром така декоративна техніка, передбачає «малювання вогнем», отримала назву пірографія і стала окремим жанром прикладного мистецтва і художньої графіки. Оскільки деревина виявилася найбільш придатною основою для такого ремесла, техніка отримала ще одну назву — випалювання по дереву. Відомий пірографіст, південноафриканський художник Eben Cavanagh Rautenbach в своїх роботах демонструє незвичайну красу малюнка, вручну випаленого на дерев'яному полотні.
Пірографіст Eben Cavanagh Rautenbach та його праці
Лазерне гравірування
Лазерне гравіювання по дереву — це сучасний, і один з найефективніших способів роботи з цим матеріалом. Безконтактна робота лазера з поверхнею матеріалу відкриває великі можливості для нанесення малюнка, навіть на найскладніші типи деревини, тонкий або крихкий матеріал. Завдяки високій швидкості променя і його потужності, деформація дерева майже не можлива, так само як поява тріщин чи нерівних зрізів. Точність і тонкість роботи лазера дає можливість виконувати дрібні елементи зображення, робити тонування, тим самим підвищуючи його якість і естетичність зовнішнього вигляду.
«Національне» гравірування на комоді Hard Core Traditional від компанії Home Ideas Supply
Друк
Одним з простих, але не менш дивовижних способів нанесення малюнка на дерев'яну фактуру, є технологія дрібнодисперсного друку. Декоративні властивості друку на дереві вміло використав український бренд YourFoRest, представивши колекцію Wood Tattoo. Головна особливість колекції — малюнок, нанесений на декоративні дерев'яні панелі. Фарба проникає у верхні шари дерева, не вигоряє і не тьмяніє під впливом сонячного світла. Завдяки такій технології на дерево можна перенести будь-який малюнок чи ескіз. Навіть не маючи професійної освіти, кожен зможе відчути себе художником.
Дерев'яні панелі Your FoRest — колекція Wood Tattoo, друк на дереві
Малюнок акриловими фарбами
Розмальовують вручну в мінімалістичному стилі панелі з фанери дизайнери Ольга Соборова та Сашко Карпінський. Після якісного шліфування та обробки матеріалу, неспішними рухами та натуральними пензлями автори накладають на дерев'яну поверхню акрилові фарби. Кілька розмірних варіантів, переважно геометричні узори і принти та стильне поєднання кольорів: зі звичної для всіх вітчизняної фанери народжується стильне та оригінальне декоративне панно.
Wood carpet від U concept
-
Перший японський висотний готель з дерева та бетону від Mitsubishi Jisho Design
-
Лови волну: реалистичные скульптуры Johny Surf Art
Идея -
Фантастические скульптуры из дерева, созданные американцем Томом Эккертом
Идея -
Split Grain: когда дрова «излучают» свет
Мебель -
Дерев’яна шкіра
Идея -
Room On The Roof — апартаменти, витягнуті «по струнці»
-
Fusion Frames: деревянная жизнь по-новому
-
Португальський ресторан, що повторює контури острова
-
Гевин Монро – человек, выращивающий мебель
-
Вешалка Puppeteer от Владимира Пашкова