Маленькая, да удаленькая
Анастасия Белогривцева
Частный интерьер от архитектурной студии Tabooret Interiors Lab
Над пространством этой небольшой киевской квартиры работала архитектурная мастерская Tabooret во главе с Катериной Чуриной. Объединив кухню, гостиную и прихожую, авторский коллектив создал одну достаточно просторную гостевую зону. Апартаменты принадлежат молодой общительной семье, которая любит проводить вечера в компании друзей, поэтому данное перепланировочное решение было очень даже кстати.
Практически все полки в зоне кухни оставили закрытыми, спрятав кухонную утварь за белыми глянцевыми фасадами мебели, что визуально увеличивают общее пространство. Под навесными ящиками дизайнеры установили диодную подсветку фартука. В единственный ряд открытых полок, что были оформлены с помощью трех фанерных листов, идеально вписалась инсталляция для винных бутылок. С противоположной стороны эта винная стойка выполняет функцию вместительного гардероба в прихожей. Между окном и входом на балкон расположилась обеденная зона.
Рабочее пространство в этой квартире авторы решили оставить также в гостиной. Цельная мебельная конструкция совмещает в себе комод для телевизора, ящики для хранения, а также рабочее место для двоих. В оформлении интерьера были использованы различные материалы, но объединяющим акцентом стал жизнерадостный желтый цвет. Яркие акценты в интерьере удачно дополняют друг друга, объединяя белую кухню, деревянный пол, серые стены гостиной и кирпичное покрытие в прихожей. Полосками из желтого стекла декорирована не только мебель общественной зоны, но также обыгран потолок гостиной.
Освещение квартиры решено необычным сочетанием холодного, теплого и нейтрального оттенков, что выглядит очень эффектно в местах их пересечения. Неоновая надпись "Chill" намекает на отдых и релакс при входе в уютную спальню.
Спальное место — это цельная конструкция, что состоит из непосредственно основания кровати с внутренними полками, изголовьем и подъемным механизмом. Такое эргономичное решение позволило освободить пространство индивидуальной комнаты от лишних вещей и создать в спальне необходимый уют.
Совместив санузел, авторы интерьера создали небольшую, но функциональную ванную комнату. Рефреном всего интерьера в этой зоне служит полочка для хранения, декорированная желтым стеклом. Зеркало, что расположено над умывальником, также выступает некой системой хранения, так как внутри него заказчики могут разместить косметику и необходимые предметы гигиены.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции