Лекція LOVE CONTEXT від Лукаша Рекевічуса в рамках CANactions School Talk
HIS
Чому розуміння контексту та уважне ставлення до нього є надважливим у сучасній архітектурній практиці? Що таке міський контекст, які допустимі впливи на нього та яким чином архітектурні проблеми мають вирішуватися в існуючій міській тканині? Цим питанням присвячений наступний CANactions School Talk ‘Love Context’ з литовським архітектором Лукашем Рекевічусом / AKETURI ARCHITEKTAI, що відбудеться 28 листопада.
Проектування нових будівель для архітекторів стає привілеєм, оскільки більшість проектів, введених в експлуатацію у щільнозабудованих містах, є реконструкцією існуючих споруд. Це робить контекст настільки важливим фактором у процесі проектування, що навіть кидає виклик ролі самого архітектора — сьогодні ми все менш творці, новатори чи революціонери, а все більше соціальні модератори та настроювачі існуючих міських схем. У цих налаштуваннях розуміння контексту та уважне ставлення до нього є надважливим. Однак розуміння того, що таке міський контекст, які допустимі впливи на нього, також постійно змінюється. Це створює зовсім нову парадигму того, яким чином архітектурні проблеми мають вирішуватися в існуючій міській тканині.
Лукаш Рекевічус — провідний архітектор латвійської студії AKETURI ARCHITEKTAI. У своїй роботі офіс приділяє велику увагу вирішенню комплексних проблем збереження міської, екологічної та історичної спадщини. Два останні десятиліття студія AKETURI ARCHITEKTAI працювала над д складними проектами в ЮНЕСКО, захищали Старе місто Вільнюса та Куршську косу. AKETURI ARCHITEKTAI отримала кілька галузевих нагород, включаючи три номінації Mies Van Der Rohe у 2012, 2014 та 2018 роках.
Обрані проекти офісу:
https://archello.com/project/coach-house-reconstruction-of-rietavas-manor
https://www.dezeen.com/2018/07/17/aketuri-architektai-grey-vilnius-lithuania-interiors/
Дата: 28 листопада 2019, 19:00
Мова: англійська
Вхід вільний за реєстрацією: http://bit.ly/2PFRk3x
* Організовано за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Событие -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие