Легкая эклектика в киевской квартире от Виктории Гацко
Анастасия Белогривцева
Какой дизайнер интерьера не мечтает чаще и больше работать с просторными объектами и квартирами с высокими потолками? Ответ на этот риторический вопрос может быть вполне конкретный: не амбициозный, чего не скажешь про дизайнера Викторию Гацко, для вдохновения которой достаточно высоты потолков 3,6 метра.
Високие потолки этого пространства позволили оживить интерьер лепниной на потолках, багетах и стенах, что стало отдельным творческим процессом в ходе реализации проекта. Важно, что лепнина создавалась по авторским эскизам Виктории. Впрочем, вы не увидите здесь безвкусного ромского «лувра», так как классические элементы в этой квартире гармонично сочетаются с современным декором.
За уют в этой квартире традиционно отвечает гостиная с порталом для камина – классический образ для семейного места встреч. Камин облицован натуральным слябом мрамора (формат 3Х6), при раскройке которого автор интерьера пыталась максимально сохранить естественный рисунок камня. Решением, характерным для современности, стало, конечно же, объединение кухни с гостиной, впрочем, такой ход уже многими признается классическим, едва ли не традиционным. Однако, зона столовой оказалась отдельно вынесенной за пределы кухни-гостиной. Акцентом в столовой выступает хрустальная люстра и картина, как красно-золотистое контрастное пятно. Важно, что автором шедевра выступила сама владелица квартиры.
Несмотря на очевидные симпатии к традиционному классическому стилю, кухня в квартире реализована в максимально современном ключе: нет, она не аскетично минималистская, но практичная и функциональная на все 100%. Она состоит из части, стоящей у стены, и полуострова, к которому удобно примыкает обеденный стол. Здесь же Виктория Гацко применила нетривиальное решение – за обеденным столом были расставлены не привычные и ожидаемые жесткие стулья, а мягкие комфортные кресла.
В этой квартире даже отдельно стоящая ванна стала едва ли украшающим элементом интерьера, который виден из спальни – такова была задумка автора. Так здесь появилась стеклянная перегородка, расширяющая пространство и выполняющая функцию звукоизоляции.
Душевая и туалет были спрятаны в отдельные комнаты.
Фото: Олег Стельмах
Читайте также: Квартира любителей путешествовать и Максимальное ощущение уюта.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.