Квінтесенція природи в інтер'єрі від BondarenkoDesign

HIS
Здоровий спосіб життя як головна ідея оформлення простору
Здається, команда студії BondarenkoDesign зробила все, щоб ця квартира стала уособленням натуральності та екологічності, адже тут концепція близькості з природою реалізована в кожній деталі. Перш за все за відпочинок та релакс відповідають одна зі спелень та ванна кімната. Ці функціональні зони можуть бути об'єднані воєдино разом з гардеробною, а можуть стати повністю автономними завдяки розсувним дзеркальним дверям, що, безумовно, візуально збільшують оселю.
Потрапляючи до еко спальні, ми занурюємося в атмосферу теплих відтінків дерева, зеленого моху та білого натурального мармуру. Бетонні стіни, які асоціюються з лофтом, відіграють роль нейтрального фону. Стіна біля ліжка виконана з вертикальних дерев'яних ламелей медового кольору. Основне освітлення спальні ― це три стельових світильника у вигляді водяних кругів від крапель. Колірним акордом стало яскраве затишне крісло.
Напрямок Wellness відчувається і у санвузлі. Студія на чолі з Денисом Бондаренко підішли до організації цієї зони найбіль вибагливо. Джакузі виконана у вигляді еліпса, адже саме таку форму має натуральна галька, яка була викладенна у підніжжя ванни. Умивальник вмонтований у цілісний сляб мармуру, над ним ― захована система з вбудованими дзеркальними шафами для зберігання засобів гігієни.
«Зверніть увагу на підлогу. Вона створена з дерева та мармуру. Тільки уявіть, як приємно йти босоніж по дереву, адже воно завжди тепле ... Ступаєш далі і ноги відчувають гладку обтічну поверхню каменю, немов на Середземноморському узбережжі ... Навколо Вас природне світло, природні зелені відтінки, шум води ... і ми ніби вже й не у ванній, а далеко-далеко, на острові релаксу і спокою», ― коментує Денис.
У торці санвузла розміщена душова з вбудованою паровою лазнею для прийняття розслаблюючих термальних процедур. На склі, яке відокремлює кабіну і санвузол, нанесений малюнок збільшеної структури листя. Навіть такою непомітною деталлю автор витримав і підкреслив концепцію натуральності.
Гостьова кімната була обділена природним освітленням, і тут перед дизайнерами постало завдання наповнити її приємним світлом для комфортного перебування гостей. Вирішенням цього питання стало розміщення по всій стіні декоративних панелей у вигляді великих жалюзі, які злегка відкриті, а за ними пробивається природне світло теплого відтінку.
Варта уваги і окрема білосніжна спальня. Тут при узголів'ї ліжка були використані фотошпалери з зображенням гілок дерева, з яких органічно з'являються бра. Напроти ліжка у вигляді зигзагу встановлений робочий стіл, конструкція якого перетікає в шафу зі шпонованим фасадом. Основне освітлення на стелі виконане у вигляді сфери з опцією нахилу: в бік ліжка або робочого місця. Цей світильник об'єднує всю кімнату навколо себе і ставить головний акорд у центрі простору.
Фото: Іван Авдєєнко
-
Капитализация атмосферности: как продать ощущение
-
Современный интерьер с элементами лофта в ЖК Малахит
Выбор редакции -
Ищу идею Calm: умеренный и безмятежный интерьер от V. Concept studio «Ровно столько, сколько нужно» — так звучит шведская философия баланса «лагом» и принцип, которого придерживались дизайнеры V. Concept studio, создавая дизайн проект квартиры «Calm». Авторы проекта искали баланс того, что по-настоящему необходимо, чтобы отобразить культуру и быт хозяев. Лейтмотивом интерьера стали чувство равновесия и атмосфера безмятежности.
-
Двухкомнатная студия от AS INTERIORS в ЖК Французский квартал 2
Выбор редакции -
SOLAR: интерьер холостяцкой квартиры от Martin’s
Выбор редакции -
«Мемфис»: киевские аллюзии в интерьере от архитектора Галины Никулиной
Выбор редакции -
Квартира с мозаикой в историческом центре Киева
Выбор редакции -
Легкий шик в ЖК Заречный
Выбор редакции -
Компактная квартира с мансардой в ЖК Комфорт Таун
Выбор редакции -
Квартира для сдачи с живописным видом на парк
Выбор редакции