Квартира у моря. Лаконичный интерьер от Design studio Litvinenko
Анастасия Белогривцева
Над пространством этой квартиры работал дизайнер Евгений Литвиненко. Апартаменты принадлежат супружеской паре, которые планируют проводить здесь вместе с детьми теплое время года. Панорамные окна с потрясающим видом на Черное море, шум прибоя, натуральные материалы и текстиль — здесь каждый уголок и предмет призван успокаивать и расслаблять.
Отправной концептуальной точкой для организации интерьера этой курортной квартиры стал великолепный морской пейзаж. Здесь много воздуха и света. Свободная планировка, потолки высотой 3 метра, великолепно подобранная цветовая гамма делают интерьер легким для восприятия и очень комфортным для жизни.
Цветовая палитра всех пространств была подобрана на основе молочного белого. Именно этот окрас стал основным для стен всех комнат, ведь выгодно смотрится не только на фоне синей глади моря, но и замечательно дополняется медовым оттенком напольной паркетной доски. Чтобы подчеркнуть красоту и архитектурность здания, потолочные бетонные балки решили оставить с присущей этому материалу текстурностью. Чтобы данное решение не влияло на комнаты урбанистически и не делала пространство грубым, балки предпочли выкрасить в белый цвет.
Покинув входную зону, взору открывается столовая, что одновременно совмещена с кухней и гостиной. Это открытое по своей планировке пространство может быть увеличено за счет открытых панорамных окон от потолка до пола, что ведут на террасу. Таким образом, завтракать семья может как в помещении так и на открытом воздухе.
Ленные шторы цвета ванили, кремовые оттенки текстиля, хлопок тона индиго, голубой гранит с мягким акварельным рисунком, мебель из медового натурального дуба — декоративный ансамбль этих апартаментов выглядит не только лаконично, но при этом и очень вкусно. Связывающим с окружающей средой стал цвет морской волны, что нашел свое продолжение на кухонных фасадах, выполненных из матового стекла.
Трепетное дизайнерское отношение и любовь заказчиков к интерьерным нюансам была передана через крошечные, но немаловажные элементы: керамические статуэтки, плетенные аксессуары и прочие «морские» детали.
Мебельный ансамбль состоит
Столовая: кухня Valcucine New Logica, плитка Ceramica bardeli, стол Lago, стулья Gervasoni;
коридор с деревянными буазери и мебелью Schönbach;
гостиная: ТВ-стойка desalto, диван Livin Divani, стулья, столики и шезлонг Gervasoni, пуф и диванчик Paola Lenti;
спальня: кровать Bonaldo, столики Lago;
ванная комната: плитка Mutina, мебель Idea group, сантехника AXOR, унитаз и биде от Flaminia;
детская: Dear kids, свет Binic Foscarini.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции