Квартира у Брюсселі: м'який мінімалізм для подружжя космополітів
HIS
Апартаменти, про які сьогодні піде мова, розташовані в центрі Брюсселя. Точніше — в кондомініумі, що збудували на території колишньої військової бази, де є чималий внутрішній двір та садок. Завдяки такому розташуванню власники квартири можуть насолоджуватися як заміською тишею, так і перевагами міста, відвідуючи ресторани, музеї, галереї та парки.
Площа апартаментів складає 130 кв. метрів. Їх власники — подружжя космополітів, яке до недавнього часу проживало в Сінгапурі, а квартиру у своєму рідному Брюсселі розглядали як pied-à-terre. Однак переїзд до Європи, викликаний карантинними обмеженнями Сінгапура, дозволив замовникам насолоджуватися цією оселею регулярніше: збирати тут друзів, родину та навіть запрошувати ділових партнерів.
Над дизайном квартири та підбором меблів займався архітектор з Женеви Стеф Клас. Інтер'єр вийшов мінімалістичним, проте затишним та людяним. Мінімалізм тут м'який та, навіть, трохи еклектичний.
«Я намагаюся якомога раніше починати підбір меблів для проєкту, — коментує автор. — Так створюється зрілий, вивірений інтер'єр. Завдяки своєму дорогому другові й знавцеві дизайну Майклу Вертессену ми змогли прикрасити будинок чудовими артистичними предметами. Ось три найважливіші для мене позиції. Стіл — справжній красень, кругла скандинавська вінтажна модель. Кавовий столик Plana від Cassina, розроблений Шарлоттою Періан: він прекрасний своєю простотою та чуттєвим вигином. А також паперові лампи Ісаму Ногучі, які ми повісили над столом».
Та окрім цих трьох предметів в оселі є ще чимало ікон дизайну: вінтажне крісло від Джо Понті; рімейки стільців, виготовлених П'єром Жанере для університету в Чандигархі, дивани B & B Italia і Living Divani у вітальні. Серед творів мистецтва варто відзначити роботи Шона Гінзберга та кераміку Пабло Пікассо (на стіні у кухні).
Фото: Eric Petschek
- Ищу идею Parkova: гармонія історії та сучасності в львівському інтер’єрі Інтер'єр квартири на вулиці Парковій у Львові поєднує в собі елегантність старовинної архітектури та сучасний комфорт. Проєкт, розроблений дизайнеркою Іриною Білоган, трансформує житловий простір, зберігаючи унікальні історичні елементи та додаючи нові акценти. Просторі кімнати, вдало підібрані меблі та деталі, що розповідають історію, створюють атмосферу, в якій хочеться жити.
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.