Квартира с мозаикой в историческом центре Киева
PLANiUM
Квартира, над интерьером которой работала киевская дизайн-студия PLANiUM, располагается в дореволюционном доме в сердце столицы. Из-за выгодной локации и исторической ценности недвижимости ее владелец долго не мог решить: квартиру лучше продать или сдавать. Но то, что заветные квадратные метры, нуждаются в дизайнерском ремонте клиент PLANiUM знал точно.
И помощь специалистов была как никогда кстати. В отличие от новостроек, где необходимость и ненадобность конкретных стен можно обсудить с застройщиком на ранних этапах, либо и вовсе обойтись без перепланировки, тут авторский коллектив получал сюрприз за сюрпризом. В итоге, от всех «подарков судьбы» в виде простенков из дранки, деревянных перекрытий с песком и прочих неожиданностей избавились, капитально взявшись за ремонт. Но несмотря на обнаруженные в процессе «артефакты», полученный исходник имел и ряд достоинств: высокие потолки, большое количество окон и оупенспейс площадью 54, 6 кв.м, позволяющий реализовать необходимое и удобное заказчику планировочное решение.
Неопределенность клиента в будущем объекта повлияла на его стилистическое оформление. За основу авторский коллектив PLANiUM взял минимализм: лаконичный, гибкий, готовый принять любые «правки» будущих жильцов. Благодаря большому количеству окон, открытой планировке и стеклянной стене, за которой спряталась спальня, квартира получилась очень свободной и просторной, а главное, что она воспринимается как единое целое. Тут много воздуха и света.
Но изюминкой интерьера авторы считают мозаику — вольную интерпретацию одного из рисунков художника и архитектора Эль Лисицкого. Авангардный рисунок украсил одну из стен гостиной, сделав проект уникальным и подарив клиенту еще один повод для интерьерной гордости.
Читайте также: Комфорт и элегантность: удобная студия площадью 35 квадратов.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.