Квартира с Деревьями: проект апартаментов от Алены Юдиной
Стася Лимонченко
Квартира в Киеве, реализованная архитектором Аленой Юдиной, стала своеобразным стилистическим продолжением предыдущих проектов автора, «Квартиры с Птицами» и «Квартиры с Оленями», в дизайне частично похожая на них, но в то же время абсолютно иная.
Реализовать интерьер в схожей стилистике предложила сама заказчица, а лейтмотивом интерьера на этот раз стали не животные, а дерево – символ семейности, плодовитости и верности традициям. Такое решение идеально подошло для семьи с двумя детьми, которая в будущем может стать еще больше.
Тема природы красной нитью прошла не только сквозь интерьер, но и отразилась в экстерьере апартаментов, поскольку из окон квартиры на девятнадцатом этаже киевского ЖК открывается вид на один из самых зеленых районов города. На террасе, что была разделена на столовую и мягкую части, во время завтрака либо романтического ужина перед владельцами квартиры открывается вид на Днепр и Киево-Печерскую Лавру.
Общая площадь квартиры 200 кв. м, в дополнение к этому она оснащена просторной террасой площадью 70 кв. м. На террасе архитектор организовала технический домик, куда вынесла все коммуникации, тем самым освободив просторное помещение под центральную гостиную с кухней.
Заказчики хотели использовать метраж максимально функционально, получив много места для хранения, поэтому Алена сделала ставку на эргономику пространства, разместив шкафы и комоды по маршруту естественного перемещения в квартире. В дополнение к ним в интерьер было организовано большое количество открытых полок. Главным элементом декора, конечно же, стали живые деревья в горшках и вазоны с зелеными растениями, установленные по всему периметру апартаментов.
Кухня и деревянные шкафы в гостиной были произведены фабрикой Eggersmann. В гостиной мебель в основном представлена итальянским брендом B&B, подвесная люстра «с лепестками» — известное творение студии Мoooi. Несмотря на то, чтоб большинство предметов мебели приобреталось у итальянских марок, в интерьере квартиры присутствуют и объекты украинских авторов: картины в гостиной кисти украинского художника Андрея Пона, рисунки на стенах в игровой комнате и постеры в детской — от иллюстратора Светы Гриб. Ковры в спальнях и коврики в санузлах произведены на украинских мануфактурах Vandra Rugs и OLK_manufactory.
Фото: Андрей Авдеенко
Читайте также: Алена Юдина и Анна Круть: «Женщина невозможна без доброты».
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции