Круть-верть: у Сан-Франциско закінчують будівництво «скрученого» хмарочоса

HIS
Архітектурне бюро Studio Gang з Чикаго хизується майже завершеним каліфорнійським хмарочосом. Проект багатоповерхівки вони презентували ще у 2014.
Studio Gang показала фотографії майже завершеного «скрученого» хмарочоса в Сан-Франциско. 40-ка поверхова вежа висотою 122 м – досягнення архітекторів не лише з інженерної точки зору, а й громадської: лічені роки тому у цьому районі міста було заборонено будувати споруди, що сягають 91 метра.
Проект хмарочоса MIRA архітектори з Studio Gang представили 5 років тому (чимало часу витратили на отримання дозволу будівництва у комісії з планування міста), а вже сьогодні завершуються оздоблювальні роботи, а власники апартаментів готуються до переїзду. Особливість проекту — виступи, що прикрашають фасад і поступово скручуються під кутом 90 градусів.
Вікна виходять на затоку та панораму Сан-Франциско, а завдяки 180-градусному огляду мешканці будуть насолоджуватися сонячним світлом протягом усього дня.
Окрім квартир в MIRA також є затишне лобі, тераса на даху, їдальня, фітнес-центр, ігрова кімната для дітей, конференц-зал, станція по догляду за собаками, стоянка з зарядками для електромобілів, стійки для велосипедів і понад 1000 м² магазинів на 0-му рівні.
Читайте також: Нью-йоркська вежа Central Park Tower стане найвищою житловою будівлею у світі.
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архитектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архитектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архитектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Событие -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архитектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Событие -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Событие -
La Nube: дитячий музей від Snøhetta, що об'єднує людей
Архитектура