Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Анастасия Белогривцева
Чи може строгий офіс бути затишним? Засновниця студії Luka Design, дизайнерка Анастасія Лукашова, знайшла спосіб поєднати протилежності: холод сталі та теплоту дерев’яного шпону, геометричну чіткість металу й природну недосконалість мармуру. Результатом став сучасний офіс для директора української компанії, який гармонійно поєднує естетику, функціональність та комфорт.
Офіс площею 50 кв.м складається з двох основних зон, розділених скляною перегородкою. У першій кімнаті розташовані зона очікування та робоче місце секретаря. Друга кімната відведена під конференц-зону та робочий простір директора.
Щойно гості заходять до офісу, їх вітає затишна зона очікування. Стіни обшиті дерев’яними та металевими панелями, які створюють атмосферу камерності. М’які крісла від Zanotta, килим українського бренду Zali Furniture та круглий журнальний столик від Woo Furniture додають тепла. Світильник Foscarini із диммером створює м’яке освітлення, яке відбивається від хвилястих металевих панелей на стінах, посилюючи відчуття затишку.
Зона очікування: крісла Zanotta, торшер Foscarini, килим Zali Furniture, журнальний столик Woo Furniture, тримач для журналів Aytm.
Робоче місце секретаря: світильник Hay, стілець Milani.
На рецепції Анастасія Лукашова поєднала чорний метал з натуральним мармуром із нерівними краями, що підкреслює природне походження матеріалу. Цей контраст органічно вписується в чіткі форми конструкції. У зоні секретаря розташовані всі системи зберігання, а також прихована кухня з холодильником та кавомашиною.
Робоче місце директора: настінна лампа Flos, крісло Haworth, гостьові стільці Zegen, вимикачі й розетки Jung.
Конференц-зона: стіл та світильник Aromas del Campo створені за індивідуальними ескізами, стільці Zegen, декор Ferm Living, Hay, ваза Audo.
Простір директора умовно поділений на дві частини. Для переговорів створено великий мармуровий стіл на сталевих опорах із закругленими квадратними основами. Особливої уваги заслуговує робочий стіл директора, виконаний за індивідуальними ескізами дизайнера. Його округлі форми та витончені дерев’яні ніжки додають інтер’єру м’якості та елегантності.
Стелажі з мармуру й сталі служать не лише естетичним акцентом, а й практичною виставковою зоною для демонстрації зразків продукції компанії.
«У цьому проєкті ми тісно співпрацювали одразу з трьома підрядниками — фахівцями з металу, каменю та меблів. Майже всі елементи були створені на замовлення за нашими ескізами, а їхні вузли мали складні конструктивні рішення», — розповідає Анастасія Лукашова.
Цей проєкт — приклад того, як можна створити сучасний і функціональний простір, який відображає індивідуальність замовника, відповідає всім вимогам практичності та водночас дарує відчуття гармонії.
Фото: Андрій Шурпенков
- Ищу идею Forest Villa: гармонія з природою у Verholy Relax Park Студія YOD Group презентувала новий архітектурний шедевр — віллу Forest Villa, що розташована у відпочинковому комплексі Verholy Relax Park у мальовничій Соснівці, що на Полтавщині. Проєкт запрошує гостей зануритися в атмосферу спокою та природної гармонії, вдало поднавши сучасну архітектуру з недоторканим лісовим пейзажем.
- Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Событие -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Событие -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Выбор редакции -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.