Креативне світло. 15 найцікавіших дизайнерських світильників
Анастасия Белогривцева
Комусь здається, що єдина функція лами – давати світло. Втім, дизайнери переконливо доводять, що світильник може стати родзинкою будь-якого інтер’єру. Подивимось на їхні вагомі аргументи?
Цей оригінальний еко-світильник, створений чеською дизайнеркою Kristyna Pojerova, здатен забезпечити свого власника не лише світлом, але і врожаєм чогось смачненького. Принаймні, в ньому можна спробувати виростити улюблені духмяні трави, щоб одразу використати їх на кухні.
Wine Bottle Lights був розроблений дизайнером на ім’я Chris Weylandt спеціально для дегустаційної кімнати південноафриканського виробника вин Maison Estate. Хоча, мабуть, міг би прикрасити собою і будь-який інший простір.
Лампа-чашка від берлінського дизайнера Jan Bernstein має настілки реалістичний вигляд, що так і хочеться зазирнути всередину – а де ж чай?
А ось іще одна варіація на цю ж тему від південнокорейського дизайнера Yeongwoo Kim. Тільки вже у настільному виконанні.
Схоже, створювати лампи-ілюзії – улюблена забавка промислових дизайнерів. Ця освітлювальна інсталяція від Rafael Morgan Studio навіть здобула приз на міжнародному конкурсі дизайну Bright LED.
А ці «жалюзі» від дизайнера Makoto Hirahara насправді – світильник, який створює ефект вікна в будь-якому місці на стіні, де вам заманеться.
Дивовижні люстри від Scabetti нагадують зграї риб, що закружляли навколо своєї здобичі.
Згадали про рибу – а от і кіт! Його створили дизайнери Oliver Kuntzel та Florence Deygas.
Навіщо ховати електричний шнур від освітлювального приладу, якщо його можна зробити цікавим елементом дизайну? Мабуть, саме так подумали Michael&George, працюючи над торшером НВ.
Або мексиканські дизайнери Javier Henriquez та Sebastian Lara.
Дивлячись на світильник Rising Sun, можна легко здогадатися, з якої країни походить його автор. Аплодуємо японському дизайнеру Satoshi Itasaka!
Знаходити натхнення в природі та створювати неймовірні речі японцям вдається як нікому! Це доводить і робота Takao Inoue, для якої дизайнер використав натуральні кульбаби.
А ось ще один диво-кульбабо-світильник. Він був розроблений групою корейських дизайнерів: Qin Xue, Cao iXiaoxiao та Wei Hangshuai. Аби увімкнути світильник, його слід трошки похитати. Щоб вимкнути – достатньо дмухнути, як на справжню кульбабу.
Деякі світильники вражають не лише своєю формою, але й здатністю створювати довкола себе фантастичні зображення, сплетені зі світла і тіней. Наприклад, ця люстра від дизайнерів Thyra Hilden & Pio Diaz перетворює звичайну кімнату на чарівний ліс.
А ці дивовижні лампи від польського дизайнера Przemek Krawczyński розмальовують стіни та стелю фантастичними візерунками. Кожен світильник Calabarte унікальний – він виготовляється вручну зі спеціального гарбуза.
-
Світло, що оживає: українські світильники Tiini, натхнені природою
-
Новинка на HIS.UA: підвісні світильники Mavka
Магазин - Ищу идею Українська люстра DNA стала символом виставкового будинку в Огайо З року у рік ми спостерігаємо за постійно зрозтаючим попитом на українську продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Українські виробники, дизайнери та архітектори, розробляючи та виготовляючи ексклюзивний декор та предмети інтер'єру, стають все популярнішими на іноземному ринку. Чергове тому підтвердження — 6-ти метрова люстра DNA від українського виробника NLL, яка оселилася в одному з виставкових будинків Огайо.
-
Вдохновленный лесом: светильник Khmyz от дизайнера Юлии Яланжи
Магазин -
Колекція мінімалістичних світильників від Олександра Коваля
Магазин -
PLATTYA: нова колекція світильників від Юлії Яланжи
-
Світлодизайн. Як елемент залучення відвідувачів у ресторан
-
Трендове мінімалістське освітлення: 5 нових моделей
Магазин -
Светильники из настоящих хлебобулочных изделий от японки Юкико Мориты
Освещение -
Makosh collection: керамічні світильники від Yalanzhi objects
Магазин