Краткая история о том, когда зернохранилище стало домом

Анастасия Белогривцева
Интерьер частного дома американского архитектора Кристофа Кайзера
Этот частный дом — старое зернохранилище, которое принадлежит американскому архитектору Кристофу Кайзеру, где он проживает вместе со своей супругой (Аризона, США). Удивлены? Мы также! Свою будущую обитель Кристоф купил онлайн у фермера, который живет в Канзасе, США. Получив «конструкцию» от курьера (силос был доставлен на пикапе), архитектор не медля принялся за работу. Автор давно мечтал об уютной квартире студио, а по достоинству оценив покупку, понял, что на шаг приблизился к осуществлению мечты.
Пространство хранилища — почти 60 кв. м. — состоит из двух этажей. На первом уровне архитектор спроектировал кухню и гостиную, где супруги принимают гостей и проводят основную часть своего времени. Второй этаж, на который поднимает винтовая лестница, предназначен для отдыха: здесь расположена спальная комната и санузел. Лестница также создана по проекту Кайзера. Пространство оформлено в стиле лофт, здесь много натуральных материалов и подобрана приятная глазу цветовая гамма.
Еще в начале работы над проектом архитектор утеплил стены, чем повысил уровень их изоляции. Вторым шагом было — оформление дверных и оконных проемов.
"Я не хотел обманывать сам себя и делать коробку внутри изогнутой оболочки, — вспоминает Кайзер. — Внешнюю форму конструкции я стремился сохранить и внутри".
Обшивка стен снаружи осталась прежней, а для внутренних работ автор выбрал орех, а если быть точным — лом ореховой доски, которая обошлась Кайзеру в $ 350. По авторскому эскизу, вручную и благодаря мало бюджетным материалам здесь создано все, не считая кухонной столешницы от Corian и стульев от Имзов. Цифровой проектор, который установлен в спальне, выполняет функции домашнего кинотеатра. И все это на площади в 60 квадратов!
В ванной комнате установлена душевая кабина по причине экономии пространства, которое в свою очередь визуально увеличивает белая настенная мозаика от Duravit.
Стоит обратить особое внимание на входную дверь, которая также была создана на заказ. Ее ширина составляет почти 3 метра, а при открытом состоянии дверь превращает гостиную в террасу с выходом в сад. На лужайке около дома супруга архитектора высадила растения, которые могут достигать высоты до 5 метров, что в будущем может создать отличный эконавес.
Фото: Mark Lipczynski
-
Ищу идею Лісові тіні: інтер'єр заміського будинку від Kornienko Architects Олена та Олександр Корнієнко, засновники Kornienko Architects, використали виразну палітру природних матеріалів для створення інтер'єру заміського будинку посеред лісу. Власники маєтку – молоді підприємці, родина з двома дітьми-підлітками – мріяли про темний інтер'єр, кольори якого цілком та повністю відповідали б оточенню.
-
Ищу идею MRIIA HOUSE: дім казкових мрій від студії MAKHNO та Іллі Товстонога MRIIA HOUSE — приватна резиденція в мальовничій місцині біля річки. Це дім для розваг та відпочинку, грайливих ранків, лагідних сімейних вечорів. Дім-ідилія. Дім, у якому втілилися романтичні мрії про ідеальний будинок.
-
Ищу идею Трояндова мрія: реконструкція котеджу від ArchObraz Родина з Дніпра звернулася до бюро ArchObraz з проханням вдихнути нове життя в їхній нещодавно придбаний сімейний будинок. Команда архітекторів на чолі з Олексієм Образцовим реконструювали будівлю, створивши витончений сучасний простір для комфортного життя у передмісті.
-
Ищу идею Between the lines: шале у Києві від loft buro Створення архітектурного ансамблю непроста, але цікава задача. Особливо, коли нова будівля стає переходом від динамічних, гнучких, народжених природою живих ліній до ліній рукотворних. Це шале, над яким працювала команда loft buro на чолі з Олегом Волосовським, зведено як доповнення до головного сімейного будинку — окремий павільйон для відпочинку, де немає турбот та метушні. Споруда проста і лаконічна у своїх формах, стримана у матеріалах, зрозуміла і комфортна функціонально.
-
Фермерський будинок в Австралії від Nielsen Jenkins
-
Plain Ties в Індії: будинок для великої родини від Matharoo Associates
-
Ищу идею H-House: заміський будинок для відпочинку від Klochenko Architects Архітектори Клоченко Максим та Дар’я Провіз спроєктували заміський будинок площею 112 кв. метрів. Сучасний маєток, призначений для сезонного відпочинку, розташувався на мальовничому березі Дніпра. Перед командою Klochenko Architects стояло завдання створити сповнений світлом та повітрям легкий інтер'єр, що сприяє відпочинку та єднанню з природою. Детальніше про проєкт автори розповідають далі.
-
BIG та ICON: дебютний будинок, надрукований 3D-принтером
-
Нове життя у старому монастирі. Проєкт Britt Van Namen
-
Ищу идею Сімейний маєток в Гаазі від Zakhar Kozolii Architects Над інтер'єром цього сімейного маєтку у середмісті Гааги працювала українська студія Zakhar Kozolii Architects. Головна особливість таунхаусу, розташованого серед щільної забудови вулиці Безуіденхуст, — закритий від сторонніх поглядів внутрішній двір та окремій літній будиночок, який за потреби можна переобладнати у сауну. Проєкт трирівневого помістя символізує обережне поєднання традиційного та нового: голландської стилістики, близької та рідної замовникам, із сучасним оснащенням на кшталт системи smarthome.