Колір в інтер'єрі: квартира музиканта від Alta Idea Design Studio
HIS
Ця компактна квартира розташована в Києві. Її площа складає 59 кв. метрів, а інтер’єр створювався для музиканта. Простір мав стати частиною його натхнення, місцем сили, а найголовніше – бути комфортним, стильним та у міру яскравим. Задачу вирішила дієва формула від дизайнерки Юлії Байдик: трохи скандинавського спокою, ще більше яскравих, але не кричущих відтінків, наостанок – продумані деталі та оригінальний декор. У результаті замовники мають сучасний лаконічний простір, наповнений змістом та омріяною атмосферою.
Дизайнерці Юлії Байдик, засновниці студії Alta Idea Design Studio, замовники надали повну свободу. Покладаючись на її досвід та смак, пара навіть не висувала особливих вимог. Єдині рамки, що обмежували Юлію в процесі проєктування та ремонту, – закладений заздалегідь бюджет.
Якщо весь час жити в однаковій обстановці, то можна швидко занудьгувати, спинитися у своїх прагненнях, мріях чи то творчості. Працюючи над цим проєктом, дизайнерка намагалася уникнути небезпечних для творчої особистості «застоїв», тому обрала життєствердні відтінки, цікаво їх обіграла та наповнила простір динамікою.
Кухня-вітальня наповнена світлом. Попри невелику площу, тут достатньо місця, адже холодильник, шафи та полички, які зазавичай заважають, прийняли рішення сховати. Завдяки цьому простір став лаконічнішим та «чистішим». В оздобленні кухні вибір пав на колір під назвою «шовковий камінь» – гарний та спокійний відтінок, який цікаво виглядає у будь-який час доби. Зелені стільчики норвезького бренда Svartisen додають емоцій спокійному графітовому фону й доповнюють загальну картину настроєм північного скандинавського дизайну. Доповнюють атмосферу меблі та текстиль, також виконані в синьо-зеленій палітрі. Навіть живопис на стінах відгукується повною гармонією відтінків з дизайном приміщення. До речі, саме витвори мистецтва та декор дарують простору особливу енергію. Серед деталей - картини на стінах, вінтажна музична труба, керамічні піали, а також оригінальний переносний кавовий столик. Кімната виглядає стильно та зручно, а це саме те, до чого прагнула Юлія. А ще простір доводить, що навіть з простих, але зрозумілих матеріалів можна створити щось особливе та самобутнє.
Живопис – Максим Мазур, Художні Майстерні КІА. Переносний кавовий столик, барні стільці, набір із трьох мисок з білою та синьою емаллю – салон Svartisen. Декоративні подушки – Svartisen, Devo Home, Morgental. Музична труба – вінтаж, магазин Old Store. Килим – інтернет-магазин homedeco.in.ua Керамічні піали – Ольга Фрадіна
Лейтмотивами спальні стали глибокий синій та ошатний бордовий. Разом вони виглядають напрочуд елегантно та роблять не без того театральну спальню ще чепурнішою. Тут є усе необхідне: розлоге зручне ліжко, приліжкові функціональні тумби та куб-гардеробна, що нагадує гримерку.
«Ми спеціально вибудували її таким чином, щоб максимально приховати тут усі речі та звільнити простір від зайвого. Гардеробна – це завжди великий плюс, тому, якщо можна «взяти» у кімнати 4 квадрата, ми завжди це робимо», – коментує Юлія.
М’яке узголів’я ліжка та штори – акценти, що додають спальні динаміки та руйнують буденну одноманітність. Заданий ними настрій підтримують предмети декору: композиції від TASHA ORO та живопис на стінах. Два синіх крісла контрастують й одночасно підтримують скандинавський настрій кухні-вітальні.
Живопис – Максим Мазур, Художні Майстерні КІА; Олексій Іванюк, Mironova Gallery. Графіка – Павло Маков. Upcycle-декори – TASHA ORO. Покривала – Devo Home. Плед – Svartisen. Подушки – Devo Home, Morgental. Переносний кавовий столик, кераміка – салон Svartisen
Передпокій прикрашають круглі столики з дерев’яною стільницею від Staritska Maysternya та принт-панно TASHA ORO. Санвузол має привабливий морський настрій. Композиційно тут зібрані насичені сині відтінки: більш яскраві та спокійні, приглушені.
Стиліст зйомки: Наташа Єгорова
Художники: Максим Мазур, Ольга Фрадіна, Олексій Іванюк, Павло Маков, Наташа Єгорова
Партнери: Художні Майстерні КІА, Mironova Gallery, АГРОМАТ
Фото: Андрій Авдєєнко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.