Колекція світильників TALISMAN від Катерини Соколової
HIS
Стародавні слов'янські традиції у сучасному європейському дизайні
Павук — традиційна прикраса українських (а також фінських, латвійських, литовських та польських) осель як оберегів та символів Всесвіту, використання якої сягає глибокої давнини. Якщо тоді наші пращури виготовляли їх з соломи у вигляді павутини, то вітчизняна дизайнер Катерина Соколова прийняла рішення дещо осучаснити конструкцію і додати до виробу ще одну суттєву функцію — освітлювальну. Ця ідея настільки прийшлася до смаку європейцям, що за серійне виробництво світильників взялася французька компанія Forestier.
Колекція "павуків" Talisman, які отримали символічні назви Pajak, Puzurs, Himmeli та Pavuk, була представлена цього року на авторитетній профільній виставці Maison & Objet. Тендітна та складна на вигляд конструкція, що доступна у кількох кольорових рішеннях — золотий, сірий та чорний, стовідсотково додасть будь-якому простору, чи то громадський заклад, чи то приватний інтер'єр, вишуканості та зробить його більш витонченим. Крім того, всі бажаючі можуть без проблем придбати або ж замовити будь-якого "павука", що прийшовся до смаку, у більшості українських салонах світла.
sokolova-design.com
-
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Событие -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Выбор редакции -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
-
Відбудова Херсона: конкурс Resilient Cities: Ukraine на найкраще бачення майбутнього міста з використанням Autodesk Forma
Промо -
Відродження мистецької спадщини: воркшоп "Ближче. Мозаїка України"
Событие -
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие