Кав'ярня TAKAVA. Саме та кава, яку полюбляють зранку
Анастасия Белогривцева
Два поверхи смачної кави, музики та дизайну від YUDIN Design
Лейтмотивом для створення логотипу нової столичної кав'ярні від братів-дизайнерів Сашка та Володимира Юдіних стала джезва, бронзова, натерта до блиску джезва, в якій готують каву по-турецьки. Своє дизайн-продовження вона знайшла і в інтер'єрі, ставши найпомітнішим елементом цього громадського простору.
Каву по-турецьки готують на відкритому вогні. Щоб передати цю ідею, логотип закладу, що прикрашає стіну біля східців на другий поверх, підсвітили зі зворотного боку. Теплий «прихований» вогонь резонує і в світильниках. Лампи помістили в глибину мідних джезв, тому світло, який вони дають, м'яке та розсіяне. Ідею повторили в нішах, які тут повсюди.
Східна кавова церемонія — це добре зварений, смачний напій, відмінна компанія і некваплива розмова. Інтер'єр TAKAVA (загальна площа становить 70 кв.м) більш ніж сприяє цьому: освітлення створює приємну, затишну атмосферу, а комфорту сприяють спеціально спроектовані авторські меблі. Крім «кавового» коричневого тут є і червоний, і яскрава бірюза. Чого в інтер'єрі годі й шукати, так це глянцевих поверхонь. Все тут трохи зістарене, як стара добра мідь для варіння кави. Навіть штукатурку на стінах не стали робити ідеально гладкою. Вона перегукується з цегляною кладкою, якою покрита стіна в обидва поверхи. Мабуть, саме кладка є єднальним елементом для всіх натуральних матеріалів, використаних в цьому інтер'єрі. А це, крім цегли, мідь, деревина і метал.
Інтер'єр TAKAVA існує в єдності з екстер'єром: величезне вікно від підлоги до стелі запрошує і жвавий центр міста скуштувати кави.
Кавомани та любителі ретро оцінять кавоварку Victoria Arduino: ці легендарні апарати варять каву вже понад століття. Для любителів музики й мистецтва в нішах розташували колекцію вінілу та книги.
Фото: Сергій Савченко
Читайте також: Kanapka bar. Романтичний та загадковий інтер'єр ресторану на Андріївському узвозі від YUDIN Design.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Bonne Bouche: кафе-кондитерська як новий тренд міського простору Кафе-кондитерська Bonne Bouche, розташована у самому серці Могилева-Подільського, стала яскравим прикладом того, як сучасний дизайн може змінювати обличчя міста. Цей жвавий простір розмістився на першому поверсі типової пострадянської житлової будівлі. Проте завдяки зусиллям дизайнерської команди YOD Group простір вдалося інтегрувати в міський контекст так, що він став місцем тяжіння для мешканців та гостей міста.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции