Капсули для життя на воді та на суші від Ocean Builders

HIS
Панамська компанія Ocean Builders разом з голландським архітектором Коеном Олтуїсом розробила архітектурні капсули, призначені для життя на воді та суші. Споруди швидше схожі на декорацію з науково-фантастичного фільму, аніж на звичне для людини житло. Модулі поєднують у собі всі найкращі досягнення архітектури з найпередовішими екологічними технологіями.
Ocean Builders — це три моделі надсучасних капсул: SeaPod — створена для життя у воді та має розв'язувати проблему нестачі місця у популярних приморських напрямках, GreenPod — розроблена для життя на суші, EcoPod — забезпечує стійкий та нешкідливий варіант для навколишнього середовища. Їхня вартість варіюється від 295 000 до 1,5 мільйона доларів. За словами розробників, водні модулі є ідеальним поєднанням ремісничих практик та екологічних технологій, адже забезпечують комфортний та нешкідливий для навколишнього середовища відпочинок на морі.
Генеральний директор Ocean Builders Грант Ромундт коментує: «Щодня тисячі людей у всьому світі з'їжджаються до 15 найбільших мегаполісів, які знаходяться в межах 100 км від берегової лінії — і це тенденція, яка продовжуватиме зростати. Ми подумали, що настав час змінити традиційну модель нерухомості та туризму, тому створили першокласний об'єкт, який може повернути нам досвід життя в океанському середовищі».
Футуристичні морські споруди височіють майже на 2,5 метра над водою і забезпечують близько 8 кв. метрів житлової площі. Інтер'єр складається зі спальні, вітальні, ванної кімнати, кухні та має місце для зберігання речей. Займаючи три рівні, капсули оснащені панорамними вікнами площею 53 кв. метрів та навіть внутрішнім двориком, звідки відкривається унікальний вид на море чи океан.
Капсули максимально оздоблені технологічними новинками: їх жителі можуть керувати освітленням, температурою і навіть напором води в душі. Кожен модуль управляється за допомогою смарт-каблучки, яка по команді власника замикає та відмикає двері, включає музику і багато іншого.
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архитектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архитектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архитектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Событие -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архитектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Событие -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Событие -
La Nube: дитячий музей від Snøhetta, що об'єднує людей
Архитектура