Капсули для життя на воді та на суші від Ocean Builders
HIS
Панамська компанія Ocean Builders разом з голландським архітектором Коеном Олтуїсом розробила архітектурні капсули, призначені для життя на воді та суші. Споруди швидше схожі на декорацію з науково-фантастичного фільму, аніж на звичне для людини житло. Модулі поєднують у собі всі найкращі досягнення архітектури з найпередовішими екологічними технологіями.
Ocean Builders — це три моделі надсучасних капсул: SeaPod — створена для життя у воді та має розв'язувати проблему нестачі місця у популярних приморських напрямках, GreenPod — розроблена для життя на суші, EcoPod — забезпечує стійкий та нешкідливий варіант для навколишнього середовища. Їхня вартість варіюється від 295 000 до 1,5 мільйона доларів. За словами розробників, водні модулі є ідеальним поєднанням ремісничих практик та екологічних технологій, адже забезпечують комфортний та нешкідливий для навколишнього середовища відпочинок на морі.
Генеральний директор Ocean Builders Грант Ромундт коментує: «Щодня тисячі людей у всьому світі з'їжджаються до 15 найбільших мегаполісів, які знаходяться в межах 100 км від берегової лінії — і це тенденція, яка продовжуватиме зростати. Ми подумали, що настав час змінити традиційну модель нерухомості та туризму, тому створили першокласний об'єкт, який може повернути нам досвід життя в океанському середовищі».
Футуристичні морські споруди височіють майже на 2,5 метра над водою і забезпечують близько 8 кв. метрів житлової площі. Інтер'єр складається зі спальні, вітальні, ванної кімнати, кухні та має місце для зберігання речей. Займаючи три рівні, капсули оснащені панорамними вікнами площею 53 кв. метрів та навіть внутрішнім двориком, звідки відкривається унікальний вид на море чи океан.
Капсули максимально оздоблені технологічними новинками: їх жителі можуть керувати освітленням, температурою і навіть напором води в душі. Кожен модуль управляється за допомогою смарт-каблучки, яка по команді власника замикає та відмикає двері, включає музику і багато іншого.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архитектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau
-
8SUN RESORT: прихисток для закоханих від студії MAKHNO та SAI ARCHITECTS
Дизайн в путешествиях -
Комплекс соціального житла в Брукліні за проєктом Studio Libeskind
Архитектура -
ШІ за мотивами «Дюни»: Arrakis Palaces від дизайн-студії NK INTERIOR
Идея