Кабінети світових чиновників в об'єктиві голландського фотографа
HIS
Ян Баннінг (Jan Banning) — фотограф з Голландії, який нещодавно провів авторське дослідження на тему культури та побуту державних організацій восьми країн на п'яти континентах. Фотопроєкт отримав назву «Bureaucratics».
Так, у рамках проєкту Ян Баннінг відвідав Болівію, Китай, Францію, Індію, Ліберію, Росію, Ємен та США, аби сфотографувати робочі місця та кабінети державних службовців. Та почалося усе, як зараз згадує Ян, з «найжахливішого завдання», яке він коли-небудь отримував. Одного разу перед ним поставили редакційне завдання: зняти фоторепортаж для статті про децентралізацію голландської адміністрації.
«Здавалося, це неможливо сфотографувати», — згадує Ян Баннінг. Але те, що починалося як виснажливий проєкт, закінчилося цікавим розмірковуванням на тему бюрократичних особливостей по всьому світу.
Разом зі своїм напарником Ян Баннінг сформував особливий та дещо хитрий підхід: домігшись від високопоставлених чиновників дозволу на вхід до установ, вони просто заходили в кабінети до службовців. Вирішальним став елемент несподіванки: фотограф здійснював візити без попередження, оскільки при будь-якому інформування службовці завжди намагалися прибрати свої робочі місця, або ж взагалі взяти відгул. Автор фотопроєкту хотів бачити кожен офіс у всій його красі — таким, яким кабінет бачать звичайні громадяни.
Податковий інспектор, Індія
Начальник відділу імміграційного контролю, Китай
Спеціаліст з економічних питань, Китай
Службовець управління по боротьбі з наркотиками, Франція
Комісія з просування рівних можливостей, Франція
Дорожня поліція, Ліберія
Комісар, Ліберія
Секретар комунальних служб Томської області, Росія
Співробітник департаменту ліцензування, США
Співробітник правоохоронних органів, США
Архів міністерства торгівлі, Ємен
Співробітник освітнього центру для жінок з сільських районів, Ємен
Співробітник поліції, Болівія
Співробітник РАГСу, Болівія
-
Офіс для авіабудівної компанії від ZIKZAK Architects
- Ищу идею Український офіс L’Oreal від Churina Design Команда студії Churina Design під керівництвом Катерини Чуріної розробила інтер'єр для інноваційного та екологічного офісу L’Oréal в Україні, розташованого у центрі Києва. Це не просто робочий простір, а справжній дім для L’Oréal — екосистема творчого середовища, що відтіняє характер та цінності бренду, а також підвищує продуктивність та надихає на свіжі ідеї у галузі краси.
-
Офіс для нью-йоркської кіностудії від бюро Civilian
-
Офіс нового покоління у центрі Лондона: проєкт dMFK Architects і Norm Architects
- Ищу идею Temp Project: офіс для мандрівників у часі Інтер'єр офісу у історичному будинку, спорудженому понад століття тому, є своєрідним порталом між епохами. Проєктуючи сучасний простір площею 180 кв. метрів у старих стінах, Temp Project прагнули проявити автентичний шарм будівлі. Результатом роботи є світлий та еклектичний офіс із локальними акцентами кольору та продуманим функціональним зонуванням для роботи 20 осіб.
-
Інноваційний офіс Genesis: сучасний простір для гнучкої роботи від ZIKZAK Architects
-
Офіс для IT- компанії на Кіпрі від української студії ZIKZAK Architects
- Ищу идею Офіс MPV від baraban architecture crew Зв'язок між нашими емоціями, продуктивною роботою та інтер'єром стає дедалі очевиднішим останніми роками — усвідомлення цього взаємозв'язку стало основою для концепції проєкту baraban architecture crew. У просторі MPV дизайнери прагнули створити щось, що здивує навіть при найпершому погляді.
- Ищу идею Інтер’єр львівського офісу для IT-компанії Visoft від LTStudio Притаманні зірковим готелям чи спа-комплексам, лаунж, відкрита тераса, сад екзотичних рослин та масажний кабінет, знайшли своє чільне місце в офісі львівської IT-компанії VISOFT. Принаймні таким побачили ідеальний робочий простір дизайнери LTStudio та успішно його реалізували.
-
Дизайн для сталого розвитку: як створити екологічний офісний простір?