Joshua Tree. Резиденция из транспортных контейнеров в Калифорнии
HIS
Архитектурный экзоскелет от зодчих из Лондона
На относительно небольшом участке, расположенном на склоне горы, разместилась необычная резиденция Joshua Tree, спроектированная лондонской студией Whitaker. Интересно, что сам проект существовал задолго до того, как был выбран клиентами под реализацию в довольно необычном месте. Сама резиденция площадью 200 кв. м состоит из нескольких транспортных контейнеров, образующих звездообразный экзоскелет.
Каждый контейнер ориентирован на максимизацию видов на ландшафт с возможностью сохранения полной конфиденциальности для самих жильцов. Однако здесь все зависит от специфики индивидуального использования. В доме Joshua Tree оборудованы три спальни с ванными комнатами, кухня и просторная гостиная. Автомобильный гараж накрыт панелью с солнечной батареей, обеспечивающей дому электроэнергию.
Читайте также: Nautilus Eco-Resort – проект эко-курорта на Филиппинах.
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архитектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архитектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архитектура