Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD

HIS
Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
Концепція цього закладу – це п’ять різних барів у межах одного приміщення площею 400 квадратних метрів. Завдяки такому підходу гості можуть уникнути скупчення, вільно пересуватися та знаходити коктейлі, що відповідають їхньому настрою та вподобанням. Це своєрідний баркроулінг, не виходячи з приміщення. Інтер’єр Hram – це поєднання вугільного чорного, світлого дерева, рудої шкіри та неполірованої міді. Усі ці елементи створюють атмосферу, де кожна деталь нагадує про сакральність та символіку.
«Для нас Hram – це більше, ніж черговий якісний інтер’єр, це passion project. Створюючи цей простір, ми були сміливими та втілили весь досвід, який здобували протягом майже 20 років роботи в комерційному дизайні. Ідея закладу народилася у 2021 році. З тих пір концепція змінилася декілька разів від максимально зухвалої та епатажної до поміркованої, щоб врешті зупинитися десь посередині цих двох крайнощів», – ділиться арт-директор YOD Group Дмитро Бонеско.
«Смоук Бар», що знаходиться біля входу, пропонує міцні коктейлі з димком. Поруч – зона для паління з потужною вентиляцією, яка забезпечує комфорт відвідувачів у всьому закладі. Пройшовши трохи далі, гості можуть спостерігати за нижнім рівнем – головним залом із двома барами.
Головний зал відкривається через двоє сходів: одні ведуть безпосередньо до центру, а інші – до зони біля вбиралень. Центральне місце тут займає бар «Вітраж», що пропонує тематичні коктейлі, натхненні гріхами та спокутою. За міксологом розміщений вражаючий вітраж із зображенням людських гріхів, який завдяки світлу надає простору бурштиновий відтінок.
«Центрум бар» – острівна конструкція з різьбленим дерев’яним фасадом, що відображає готичний стиль. Його унікальна особливість – мобільність: конструкцію можна пересувати, створюючи більше простору під час концертів та подій. Аналогів такому рішенню в Україні немає.
DJ-пульт також розташований на подіумі зі старих амбарних дошок. За ним – декоративна конструкція у вигляді органу, що підкреслює стиль закладу.
За органом розміщений «Хайд-Бар» – прихована зона для приватних подій із власним баром, DJ-пультом та ексклюзивними елементами декору: зелені мармурові столики, шкіряні крісла, унікальні полички для пляшок, надруковані на 3D-принтері. Звукоізоляція зроблена так, щоб гості могли насолоджуватися атмосферою, не відчуваючи шуму ззовні.
П’ятий сервісний бар працює за лаштунками, допомагаючи розвантажувати основні бари під час пікових годин.
Команда закладу – це Dream Team з шести професіоналів, які втілили всі свої навички, щоб створити простір, що вражає як інтер’єром, так і концепцією.
Фото: Андрій Безуглов
-
Ищу идею Ритуал краси по-новому: інтер’єр 365 STUDIO на Оболоні На Оболоні, у престижній новобудові Києва, відкрилася нова студія краси 365 STUDIO — третій заклад мережі, дизайн якого розробила команда Bogdanova Bureau. Цей простір поєднує сучасні технології, природні мотиви та концепцію краси як засобу для відновлення і гармонії.
-
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Событие -
UkrArmor від balbek bureau: військовий ритейл нового формату
Выбор редакции -
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Событие -
Оновлення Житнього ринку: які зміни чекають на історичний простір?
Архитектура -
Церемонія нагородження кращих архітектурних проєктів України 2024
-
Український Будівельно-Інвестиційний Конгрес 2025: нова ера інвестицій та розвитку
Событие -
Ищу идею Квартира в центрі Києва від Тетяни та Антона Манішиних Дизайнери Антон та Тетяна Манішини створюють функціональні та естетичні простори, вміло доносячи до клієнтів концепцію кожної нової інтер'єрної роботи. Довіра замовників дозволяє авторам вільно творити та створювати справді стильні та зручні для життя інтер'єри. Так склалося і на цей раз: власники квартири довго не могли знайти компроміс та визначитися зі стилістикою нової оселі. Вирішальною стала думка дизайнерів – творчого тандему матері та сина: Тетяна та Антон об'єднали сучасний та класичний стилі, задавши проєкту єдину та чітку концепцію.
-
Світлова інсталяція в Посольстві Італії: День італійського дизайну 2025
-
SAVE MALA OPERA: як команда Гуртум рятує унікальну культурну пам’ятку Києва