House 6°: курортний маєток, збудований під кутом
HIS
Приватний маєток House 6° комфортно розташувався на березі затоки Саронікос (Аттика). Окрім мінімалістичного дизайну будівлі, увагу привертає й архітектура самої конструкції: її автори підняли частину споруди на 6 градусів задля візуальної рівноваги зі схилом, на якому вона побудована. Звідси й назва — House 6°.
Над проєктом House 6° працювали інженери та дизайнери архітектурного бюро Mado Samiou Architecture з Афін у співпраці з компанією Xenos Design. House 6° розташований на помірно крутому схилі серед природного ландшафту, що спускається до морського узбережжя. Аби компенсувати різницю висот, автори проєкту підняли частину будинку над землею під кутом у 6 градусів. Завдяки цьому прийому, складається враження ніби будівля плавно ширяє над землею, підносячись над безлюдними околицями.
Прийняте архітекторами рішення вплинуло і на проєкт інтер'єру маєтку. Архітектори мали на меті створити захист від сильних вітрів, що трапляються в цьому районі, а також створити відчуття самоти та захисту.
Моноліт будинку можна умовно розділити на шари: приватні зони заховані в землі, а зони загального користування знаходяться на верхньому поверсі, що забезпечує мешканцям хороше природне освітлення та доступ на найвигідніших точок огляду місцевості. В будівлю проникає багато сонячного світла через засклені прорізи на стрісі та мансардні вікна, що встановлені в інших кімнатах. Цілісність об'єму порушують лише два великих віконних отвори, що обрамляють види на пейзаж. Завдяки простим архітектурним формам, лаконічному інтер'єру, аскетизму використаних матеріалів та монохромності колірних рішень, House 6° став справжнім втілення мінімалізму.
madosamiou.com
Читайте також: The Air — проект стеклянного дома-куба от Yakusha Design.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архитектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau
-
8SUN RESORT: прихисток для закоханих від студії MAKHNO та SAI ARCHITECTS
Дизайн в путешествиях - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Комплекс соціального житла в Брукліні за проєктом Studio Libeskind
Архитектура