Homes for Tomorrow Житло: 13-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions
HIS
Освітня платформа CANactions запрошує на довгоочікуваний Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021. Подія відбудеться в Києві 18 вересня 2021 року у гібридному форматі.
Організаторами передбачено різноманітну програму: фестиваль відкриє неформальна зустріч з експерт/ками з різних тем житла за кавою у форматі World Cafe. Усі охочі зможуть зануритися у дві обрані теми житлової політики та будівництва разом з Павлом Федорівим / Cedos, Олександром Кучерявим / Active House, Анною Денисенко, Людмилою Кірюхіною / ЛУН Місто, Дар'єю Патлай / c/o Zukunft, Григорієм Зотовим / Architectural Prescription.
Офлайн програма пройде на руфтопі робочого простору Kooperativ, Київ, Січових Стрільців 23А.
Водночас всі події будуть транслюватись наживо в мережі Інтернет, завдяки чому буде забезпечено доступність фестивалю для всіх, хто так чи інакше не зміг долучитись до нього через перешкоди й обмеження різного характеру.
В рамках CANactions 2021 пройдуть лекції провідних міжнародних експертів у сфері архітектури та міського розвитку. Спікери Фестивалю:
- Kåre Stokholm Poulsgaard / 3XN Architects GXN Innovation (DK)
- René Boer | Failed Architecture (NL)
- Florian Hertweck | University of Luxembourg (DE)
- Grisha Zotov / Architectural Prescription, CANactions School (NL)
Також CANactions School представить результати освітніх програм ‘Creating Homes for Tomorrow’ та ‘SPACES’ 2019-2020 років.
«Житло майбутнього чи майбутні проблеми? Хаотична забудова Києва» — дискусія за участі Віктора Зотова / CANactions, ZOTOV&CO, Павла Федоріва / Cedos, Дениса Суділковського /ЛУН, Олексія Пахомова / buro architects. Модерує панель Тарас Кайдан / Хмарочос. В рамках дискусії будемо відверто говорити про те, куди прямує забудова Київської області й які правила гри нам потрібні тут і зараз.
Ще одна дискусія — «Alternative Models for Living» — об’єднає у спільному діалозі європейських науковців, дослідників, працівників міських адміністрацій, митців та активістів, які разом будуть дискутувати про інноваційні міські стратегії житлової політики у східноєвропейських містах.
Спікери/ки: Emil Ivanescu / University of Architecture and Urbanism, Kacper Kępiński / NIAiU, Marija Marić / University of Luxembourg, Monika Konrad / Municipal Office of Town Planning and Development Strategy in the City of Warsaw, Radek Toman / Brno University of Technology, Zuzanna Mielczarek / NIAiU. Модерує: Romea Muryń / CANactions School.
На фестивалі видавництво CANactions представить українське видання світового бестселера «Будувати і жити. Етика міст» Річарда Сеннетта, видане за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та компанії SAGA Development.
Виставка «Polyperiphery. Spaces of negotiation», організована Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki з Варшави.
Наслідуючи проблематику управління, поліцентричності, власності та колаборації, виставка презентує документацію польових візитів, інтерв'ю з локальними експертами, просторові дані та аналіз планувальних документів, що дає змогу побачити спільні та відмінні траєкторії вирішення викликів, пов'язаних з публічними просторами та житловою політикою у Східній Європі.
Впродовж фестивалю ЛУН Місто проводитимуть опитування про благоустрій будинків Києва. Усі охочі зможуть перейти за посиланням QR коду для заповнення, взяти участь і спостерігати за результатами дослідження у реальному часі.
Традиційне нагородження фіналістів і фіналісток Конкурсу молодих архітекторів 2021, організованого CANactions та Інститутом архітектури Дессау, Німеччина.
Фестиваль звершиться у форматі Drinks and music разом з Dj Kohan.
Приєднуйтесь до Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2021 офлайн та онлайн.
Слідкуйте за новинами на festival.canactions.com
Квитки у продажу: https://festival.canactions.com/tickets_ukr
Для акредитації медіа: https://bit.ly/3hhFTf2
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Событие -
IDS Toronto 2025: найочікуваніша інтер'єрна подія Канади
Событие -
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Призматичний синій павільйон на Венеційській бієнале: мистецтво сучасності на тлі історії
Дизайн в путешествиях - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие
Перший міжнародний фестиваль фотографії Street Art Photo 2017: Марсель Штайнер, «Київ <-> Цюріх. Сприйняття»
Киев, Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» (м. Київ, вул. Госпітальна, 24а)
16 июня 2017, 16:00