ХОФМАН: інтер'єр київської квартири від Fateeva Design
HIS
Кольори та текстури відіграють визначальну роль у кожному проєкті творчої майстерні Fateeva Design. Цей невеликий київський проєкт площею 50 кв.м виник на основі обмеженого бюджету та захопливого краєвиду старого Києва, який, завдяки великим вікнам, став частиною інтер'єру.
Спочатку квартира в новобудові виглядала пригнічено: невеликий темний коридор із ванною кімнатою, дві невеликі кімнати та балкон. Єдина річ, що надихало, — це старий Київ за вікном. Проте бажання створити комфортне житло для клієнта виявилося сильнішим за невдале планування. Після перепланування 50 кв.м вмістили максимальну кількість приміщень: передпокій, невеликий гардероб для верхнього одягу, ванну кімнату, вітальню з просторим диваном, кухню з островом та спальню з двоспальним ліжком і робочим місцем.
Ще під час першої зустрічі з власником квартири дизайнерка Олена Фатєєва пречудово зрозуміла його побажання. Господар проводить вечори вдома, проте рано вирушає на роботу. Частину роботи він виконує вдома, тому було передбачено зручне робоче місце. Велику увагу також приділили спальні та санвузлу. У спальні влаштували відкрите планування, розмістили велике ліжко та системи зберігання одягу. У ванну кімнату встановили ванну, великий умивальник та тумбу, зручний душ, пральну машину, бойлер і місця для зберігання. У ванну можна потрапити як з коридору, так і зі спальні.
Моноліти та лита бетонна підлога взяли на себе роль декоративних елементів в інтер'єрі. Рішення залишити простір наповненим функціональністю, кольором та образами київських двориків стало ключовим. Постери та авторські предмети декору додають додаткову глибину та нове відчуття житлового простору.
Характер замовника, неповторна атмосфера та впізнаваність об'єкта — ось те, що робить цей інтер'єр вдалим.
Менеджер проєкту: Valentyn Tryntsukov
Фото: Zolotukhina Photography
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.