Готуємося до школи. Кілька порад щодо оформлення робочого куточку

HIS
Як відомо, кабінет — це окремий простір для роботи і творчості, щоправда лишень для дорослих. Створити окрему навчальну кімнату для дитини мало кому вдається в стандартних квартирах. Та чи потрібно малюкові таке нудне місце? Проте в дитячій робочий куточок повинен бути обов'язково. Зазвичай, для організації навчальної зони використовують стіл з лампою, комфортний стілець і велику кількість поличок для матеріалів та предметівв, які можуть знадобитися для навчання та творчості.
Меблі
Щоб меблі служили довго і вам не доводилося міняти їх щороку, адже ваше чадо росте не по днях, а по годинах, вибирайте стіл і стілець на регульованих ніжках. Інакше кажучи - телескопічних. Хорошим стане аналог віденського стільця, сидіння якого розташоване трохи під нахилом вгору і ледь-ледь піднімає коліна, а вигнута назовні спинка якби охоплює спину дитини, фіксуючи її. Тут варто забути про м'які офісні стільці, що крутяться, інакше, катаючись на них, дитина геть забуде про навчання. Різноманітні полички, стійки для канцелярії, підставки для книг та зошитів не повинні захаращувати робоче місце. Весь цей арсенал має повністю відповідати віку дитини її потребам. Найголовніше в цій справі — комфорт, тому ергономіка цієї зони — перш за все!
Освітлення
Правильне і якісне освітлення відіграє важливу роль в організації робочого місця. Бажано, щоб воно було природним, тому ставте письмовий стіл біля вікна. Денне світло повинне падати на поверхню парти ліворуч, якщо ваша дитина правша, і справа, якщо він (вона) шульга. Крім того, вид за вікном дозволить дитині переводити погляд, знімаючи напругу і навантаження з очей. Що стосується штучного освітлення, то найкраще підійде настільна лампа з яскравим теплим світлом. Такі прилади існують різних кольорів, розмірів і з безліччю видів кріплення. Є й такі, які дозволяють регулювати нахил, висоту, кут падіння променів. Але які б світильники ви не вибрали, освітлення робочої зони обов'язково має підтримуватися розсіяним стельовим.
Аксесуари
Гідною функціональною прикрасою робочої зони може стати яскравий календар, дошка з різнокольоровими маркерами або дитячий органайзер. Вони навчать малюка планувати свої справи, що в майбутньому полегшить життя і йому, і вам. Якщо ваша дитина любить малювати, встановіть біля письмового столу міні-мольберт.
Автор интерьеров на фото: Виктория Якуша
-
Попереджений — значить озброєний: в Україні запускається освітній курс про безпечне проєктування укриттів
Промо -
Благоустрій із перспективою: чому важливо враховувати досвід обслуговування?
-
Презентація посібника "Демократична відбудова України": зустріч друга
Событие -
В Києві пройде ІІ-й УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС #WE MUST BE THE CHANGE
Событие -
Мікс протилежностей: як збалансувати мінімалізм та максималізм в дизайні комерційного інтер’єру
Идея -
Дизайнерка Ліза Пишнєва представляє DESIGN TRENDS GUIDE 2024-2025: огляд основних трендів у світі предметного та інтер'єрного дизайну
Идея -
Тренди в дизайні комерційних інтер’єрів 2024
-
'CPD: Ukraine': сесія з підвищення кваліфікації у рамках проєкту U-RE-HERIT
-
«Безпека як імператив сьогодення»: PRAGMATIKA.MEDIA відновлює цикл заходів проєкту «Архітектурний MeetUp»
Событие -
Локальний шарм: вплив культурних елементів на офісний дизайн