Готель-катамаран від сербської студії Salt & Water

HIS
Рибалити, купатися та засмагати, просто вийшовши на балкон свого готельного номера. А коли набридне краєвид – віддавайте команду підняти якір та насолоджуйтесь новими пейзажами. Це все стане доступним для гостей готелю-катамарана, концепт якого розробили у Сербії.
Сербська студія Salt & Water, що спеціалізується на дизайні яхт, розробила концепт унікального річкового готелю. Він передбачає створення на воді базової станції, на якій розміститься рецепція, ресторан, зала, кав’ярня та офіс. А от для проживання гостей дизайнери спроектували розкішні катамарани, що вміщують до чотирьох осіб. На кожному такому катамарані є спальня, вітальня, ванна кімната, хол тощо. Відпливши у своєму номері від базової станції, гості можуть відшукати ідеальну для себе місцину для відпочинку.
За задумом розробників, готель на воді стане важливою частиною програми із розвитку річкового туризму Сербії. Та найголовніше – проект дасть змогу насолоджуватися первозданною природою, не завдаючи їй жодної шкоди, що нерідко відбувається під час будівництва готельних комплексів.
Концепт готелю-катамарана вже став переможцем Millennium Yacht Design Awards. Залишилося дочекатися його втілення!
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архитектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архитектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архитектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Событие -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архитектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Событие -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Событие -
La Nube: дитячий музей від Snøhetta, що об'єднує людей
Архитектура