Гостиница Orange: минимализм по-одесски
Анастасия Белогривцева
Общественный интерьер от архитектурной группы «Квартал»
Перед авторами этого интерьера – архитектурной группой «Квартал» во главе с архитектором Леонидом Круковским – стояла задача в крайне сжатые сроки оформить внутреннее пространство трехзвездочной одесской гостиницы Orange. Выбор представленной сегодня стилистики был сделан создателями интерьера в пользу минимализма: только необходимые предметы мебели, освещения и декора, контрастные сочетания цветов, простые формы и чистые линии. Сроки были равны 4, 5 месяцам, а бюджет ограничен и утвержден еще на начальной стадии разработки дизайн-проекта.
«Наша компания выступила не только автором этого проекта, но и его генеральным подрядчиком, – рассказывает Леонид. – Мы смогли лучшим образом исполнить все озвученные до ремонтных работ пожелания заказчика».
Гостиница, общая площадь которой равна 1100 кв.м, состоит из 28 номеров разного класса. Помимо помещений для ночлега здесь также оформлены комната для переговоров, кафе на первом этаже, что при желании и необходимости трансформируется в конференц-зал.
Лейтмотивом интерьера трехуровневого пространства (Греческая, 1) стал белый. На таком фоне авторам не составило труда каждой из комнат дать свой персональный окрас (зеленый, оранжевый либо лиловый) и реализовать помещение в минималистской стилистике.
От вкусовых предпочтений профессионалов (архитекторов и дизайнеров) зависит не только комфорт будущего проекта, но и его настроение, эмоциональный фон. В этом пространстве все ориентировано на гармонию, а каждая из комнат эргономична и удобна для всех, кто бы в ней не остановился.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Готельні апартаменти в пустелі Каліфорнії: стародавні традиції та сучасні технології
-
8SUN RESORT: прихисток для закоханих від студії MAKHNO та SAI ARCHITECTS
Дизайн в путешествиях -
Друкована відбудова: конкурс 3D_4bX для майбутніх архітекторів та інженерів
-
Biosphere: мініготель у лісі від Bjarke Ingels Group
- Ищу идею Бухта Вікінгів: рекреаційний комплекс від Аліни Саніної та Сергія Губаря Рекреаційний комплекс «Бухта Вікінгів» розташований в лісовій місцевості поблизу Львова. Над архітектурно-дизайнерським рішенням окремо організованих номерів-апартаментів працювали Аліна Саніна та Сергій Губарь. Будинки, виконані в скандинавському стилі з натуральних матеріалів, призначені для парного відпочинку: сюди приємно втекти з галасливого міста на вихідні та провести кілька днів серед дерев, у тісному спілкуванні з природою.
- Ищу идею Велич Карпат в архітектурі готелю від MAKHNO Studio HOTEL KARPATY – це не просто будівля, а справжнє свідчення пристрасті MAKHNO Studio до інноваційного дизайну, їх авторська інтерпретація сучасної української архітектури. Невтомна, неполірована природа Карпат побудила архітекторів створити щось не тільки просте та органічне, але й дивовижне та сміливе.
-
Яскравий витвір максималізму: готель Villa Palladio від Марі-Анн Удежанс
- Ищу идею Готель HAY в Буковелі від YOD Group Концепція готелю HAY виникла з колективного захоплення розкішною природою Карпат. Ботанічний атлас налічує 88 сортів місцевих трав. Звідси назва готельних ресторанів: 88 Vinotheque та Daily Local. У спекотні літні дні сонце випалює трави на полонинах, перетворюючи їх у запашне сіно, що лагідно шурхотить під ногами. Це сіно дало назву готелю і стало основною темою в його дизайні.
- Ищу идею Слідами Брейгеля: інтер'єр квартири від Наталії Сергєєвої Європейська простота та витонченість, гра історії та сучасності, чистота форм та бездоганність виконання, — ця квартира припала б до смаку королівському двору в Брюсселі та галереям Нью-Йорка. Коли декоратор Наталія Сергєєва вперше побачила її, це було ні що інше, як тандем бетону та цегли в одному просторі.