Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія
HIS
Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
Основним викликом для команди Luka Design була видовжена форма квартири та єдине вікно. Усі планувальні рішення базувалися на принципах фен-шуй, навіть місце для подушки було відміряне точно за розмірами. Головне приміщення поділили на дві основні зони: кухню-їдальню та зону відпочинку й роботи. Щоб створити затишний куточок для відпочинку, дизайнери використовували меблеву конструкцію з полицями, оформлену в ніжно-рожевих тонах, які гармонійно переходять зі стін на стелю.
З огляду на бажання замовниці, інтер'єр наповнили тропічним вайбом. Велика увага приділялася вибору колірної гами та текстур, які нагадують про теплі краї. Біля вікна облаштували невеликий портал для відпочинку з можливістю зігрітися над радіатором з книжкою в руках. Для зберігання книжок передбачили численні полиці, що додають інтер'єру функціональності.
Пандемія зробила необхідним облаштування домашнього робочого куточка. У цій квартирі його роль виконує дерев'яний підвісний столик з висувною шухлядкою. Щодо зберігання речей, то замість багатьох шаф було спроєктовано гардеробну кімнату, а також залишили одну шафу в спальні та передпокої.
Санвузол облаштовано душем замість ванни, що дозволило вмістити пральну машину та невелику господарську шафу. Частину ванної кімнати викладено плиткою, а частину пофарбовано спеціальною фарбою, стійкою до вологи. Під умивальником розташували підвісну металеву полицю з дерев'яною стільницею, а над ним — кругле дзеркало в дерев'яній рамі.
Окрасою цієї квартири стало авторське панно від київської майстрині Анни Шепелєвої, яка руками створює неймовірні морські коралові світи з ниток та шерсті. Це панно гармонійно продовжує тропічну тематику інтер'єру, додаючи йому унікальності та мистецької цінності.
Фото: Luka Design
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.