Естетська квартира для здачі в оренду від faino decor
faino dеcor
У київську квартиру площею 62 м2 дизайнери Христина та Нікіта Власови зайшли після забудовника – в голі стіни та бетон, знаючи тільки те, що її планують під здачу. Складні відтінки, нетривіальне поєднання кольорів, мистецтво, вінтажні меблі – все це з’явилося тут згодом, як щось дуже нетипове для орендованих квартир. Проте замовники ризикнули, адже разом з авторами проєкту уявили, що тут житимуть виключно естети. Про дизайн для ідеальних мешканців Христина та Нікіта – засновники студії faino decor – розповідають далі.
Та почалося все з перепланування. По-перше, поміняли місцями кухню-вітальню та спальню – у тому «провина» загальної площі кімнат та величезних панорамних вікон, які забудовник відвів чомусь для спальні. Але тепер вони на своєму місці – у вітальні, зі зручним великим підвіконням, на якому можна сидіти. А спальні залишили стандартне вікно, оскільки ця кімната набагато менше потребує інсоляції. Вхід до спальні зробили через великі скляні двері з вітальні. Змінивши сценарій простору, нам вдалося викроїти місце під окрему гардеробну кімнату, а також повноцінну пральню. А ще, за рахунок передпокою ми трохи збільшили ванну кімнату, зробивши її справді кімнатою.
Кухня – за авторськими кресленнями компанія Arins, обідній стіл Tulip від Anthropologia, вінтажні реставровані стільці – Shabby Art майстерня by Lana Lylyk, світильники – Pikart, журнальні столики, підставка під скульптуру – LaForma Home.
Upcycled-скульптура «Ляля-мотанка», TASHA ORO, upcycled-панно «Будяки», TASHA ORO, upcycled-об'єкти на підвіконні «Яблуневий сад», TASHA ORO. Ваза на столі, свічники, ваза на підвіконні – LaForma Home, килим – kilimartstudio, подушки – LaForma Home, Jysk, текстильне оформлення вікон – студія RYBKA home. Графіка – Нікіта Власов
Замовниця дуже хотіла, щоб квартира була особлива, з яскравими кольорами та викликала wow-ефект. Так з'явився густий зелений колір, у який ми щедро пофарбували стіни та стелю у спальні. Всі інші кольори та відтінки в інтер'єрі нанизувалися вже на нього. Тут кілька варіацій фіолетового та ягідного, до них додали сіро-блакитний, рудий, теракот та синій. В обраних відтінках замовили карпатські вовняні килими ручної роботи від KilimArt. І зраділи, коли у TASHA ORA знайшли роботи теж із карпатською тематикою вони ідеально доповнюють інтер'єр та точно виявляють його характер.
Ліжко – Woodsoft, крісло – вінтаж, реставрація меблевої майстерні Fabik studio, приліжкові столики – LaForma Home, IKEA. Килимки – kilimartstudio. Графіка – Тарас Ковач. Текстильне оформлення вікон – студія RYBKA home
Основна ідея простору це тотальний фьюжн та експеримент – ми заміксували все з усім: тут і етніка, і класичні елементи, і екстравагантні деталі (наприклад, золота ніжка столика Tulip від Anthropologia), арт та вінтаж. Ми щиро отримали задоволення від процесу і, здається, вчасно зупинилися – оскільки, попри велику кількість різноманітних предметів, у квартирі є повітря. І своя парадоксальна гармонія.
Сантехніка – Villeroy&Boch, Giulini Rubinetteria, Geberit. Меблі – IKEA. Плитка – Dual Gres, Realonda (Агромат). Сушка для рушників – Terma. Аксесуари з натурального каменю – LaForma Home. Свічники – H&M Home. Графіка – Нікіта Власов. Дубовий паркет – Levens. Стіни – фарба Sadolin
Фото – Павло Ботанов
Стиліст – Христина Власова
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.