Эклектичный интерьер для большой семьи
Анастасия Белогривцева
Частный проект в столичном ЖК SKYLINE от команды Sergey Makhno Architects
Внушительная площадь гостиной комнаты говорит гостям о том, что квартира принадлежит большой семье. Апартаменты общей площадью 130 квадратов располагаются на одном из этажей столичного ЖК SKYLINE. На оформление интерьера Сергею Махно и его команде понадобился год, год, который был переполнен чувствами, эмоциями, контрастными переходами от белого к черному.
Первая точка сбора семьи (родители, дети, бабушка и соседка, что часто заглядывает за солью) — огромный стеклянный стол, что распластался у окна. Деревянные стулья Andreu World «Nub» с ажурными спинками — логичное продолжение легкого «обеденного» начала. Над столом — 5 белых классических люстр, которые буквально застыли в воздухе.
В этой композиции цветочная «Moоoi» схожа с музейным экспонатом. Культовая люстра — центральный элемент декора в гостиной, ведь эффектно и ярко выглядит на фоне декоративной штукатуркой с росписью.
Второе место встреч и задушевных бесед — союз диванов, торжественно дополненных столиком с итальянского мрамора, выполненного по индивидуальному заказу в соответствии с эскизами мастерской.
Конструкция кухни построена на контрастах: темный фасад кухни плавно продолжают серые стены. Эту комбинацию разбавляет светлый фартук, созданный из испанской мозаики.
«Чистокровной эту эклектику не назовешь. В идеале эклектика — это интерьер, который прожил с хозяевами. Я хочу, чтобы здесь появилось бабушкино кресло, фотографии в рамках и сувениры с путешествий. Люди, а не дизайнеры делают интерьер эклектичным», — комментирует Сергей Махно.
Синий цвет стал основным акцентом. Из комнаты в комнату путешествуют элементы этого окраса: в пространствах спален — логичные синие подушки, текстиль и кресло, в гостиной, что соединена с кухней – ковер глубокого синего оттенка и картина Сергея Махно.
Команда Sergey Makhno Architects предпочитают использовать "шероховатости", потертости, несовершенства, что резонируют с философией ваби-саби. В связи с такой «слабостью» стены имитируют классические буазери, а выцветший ясень служит частью авторской концепции. Ар-декошных черт спальне придают винтажные португальские светильники Delightfull со своими абстрактными формами.
Тяжело совместимые современный минимализм и традиционный классицизм стали основой монохромной ванной комнаты. Этот интерьерный оксюморон завершает оригинальное зеркало-восьмиугольник.
Фото: Андрей Авдеенко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции