EAST WEST: колоритні апартаменти від loft buro
HIS
Апартаменти площею 188 кв.м з панорамним видом на правий берег Києва створені loft buro з впізнаваним, яскравим колоритом у стилі «колоніальний лофт» — міксу класичних архітектурних традицій Європи з гарячими етнічними та вінтажними елементами з культур Сходу. Сила родинних традицій, яка поєдналася з творчою енергією архітекторів, стала життєдайним джерелом для створення атмосферного помешкання.
Автори проєкту: Олег Волосовський, Катерина Олексієнко, Олена Логвинець.
Вхідна група виконана в зелено-синьому кольорі, символізуючого у східних культурах активність, притаманну власникам оселі. Енергійність кольору додатково підкреслена рельєфом стіни, який вже давно став своєрідною візитівкою.
Вітальня об'єднує перетікаючі приміщення першого рівня — глядацька зала оточена панорамою великого міста. Відкритий простір асоціативно відсилає до просторих бунгало на березі океану, сповнених відпочинку. Приміщення оздоблено й обставлено згідно з принципами стриманості та близькості до природи.
Кути вітальні тримають: вхідна зона, збільшена лоджія з відкритим в неї санвузлом, кухня та скульптурний комин. Топку обрали прозору, щоб мати огляд на живий вогонь з усіх боків. Димохід оздоблений унікальною керамічною плиткою ручного формовання. Особливий обпал роблять українські майстри за азійськими рослинними мотивами. База каміна — невелика дровітня з чорного металу, поєднана з подіумами-підвіконнями у єдину площину.
Подіуми додають вітальні східних рис. Розташовані вздовж площин вітражів вони стали перехідною ланкою від зовнішнього оточення до житлового простору. Формують довгий багатофункціональний оглядовий майданчик, роблять простір вітальні рельєфною терасою, приховують опалювальні прилади.
Кут кухні темний, з блискучим акцентом — це стіна вкрита латунним листом, що виявляє робочу зону.
Лоджію збільшили до розмірів комфортного патіо для спілкування і зустрічей з друзями. В бік патіо санвузол відкривається панорамним склінням, а з боку вітальні — майстерно схований за стіною вкритою дерев'яними панелями. Стінові панелі є відлунням класичних прийомів декорування інтер'єру, мінімалістичні за своєю формою, демонструють натуральну красу дерева. Теплі дерев'яні площини врівноважують скляний фронт вікон, заграють з розбивкою вітража, насичують вітальню теплом та затишком вдень і ввечері.
Екзотичний настрій створюють деталі — вінтажні меблі та декор. Все оздоблення стримане, максимально натуральне. Матеріали використані в необробленому, природному вигляді.
Два рівні помешкання об'єднують масивні сходи. Старт сходам дає великий, грубий кам'яний бриль. Старовинні дерев'яні балки отримали друге життя, перетворившись на східці. У минулому були частиною будинку в Миколаєві, який понад 200 років тому належав першому начальнику міського порту – Олександру Феодосійовичу Бестужеву.
Другий рівень апартаментів має чітке розмежування на приватні приміщення: спальні, гардероб, велику ванну кімнату. Чіткість прямих ліній, сформованих сходами розбавляють світильники-мішки з металевої сітки.
В спальні панораму величезного вікна утримують вінтажні колони, привезені з Азії, пом'якшують міський пейзаж, створюють перехід до затишку. Інтер'єр довершують дві абсолютно різні стіни — одна, декорована панелями, переходить у м'яке узголів'я просторого ліжка, а протилежна — з рельєфним декором — є фоном для керамічного панно виробництва іспанських майстрів.
Ванна кімната – приватна спа-зона, для щоденного фізичного і морального оновлення.
Відчуття перебування на краю землі створює панорама міста за вікном, ванну перетворили на природну купіль — встановили на кам'яну плиту й оточили рослинами. Затишок, майстерно вплетено у крісло, килим та світильник ручної роботи.
Мовчазна присутність Будди довершує атмосферу приміщення, пробуджує і просвітлює, заряджає думки та настрій позитивом щодня. Сила родинних традицій, поєднана з творчою силою архітекторів — життєдайне джерело для створення атмосферного помешкання.
Фото: Андрій Авдєєнко
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Событие - Ищу идею Parkova: гармонія історії та сучасності в львівському інтер’єрі Інтер'єр квартири на вулиці Парковій у Львові поєднує в собі елегантність старовинної архітектури та сучасний комфорт. Проєкт, розроблений дизайнеркою Іриною Білоган, трансформує житловий простір, зберігаючи унікальні історичні елементи та додаючи нові акценти. Просторі кімнати, вдало підібрані меблі та деталі, що розповідають історію, створюють атмосферу, в якій хочеться жити.
-
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.