Двухэтажная квартира в Южном от студии YadDesign
HIS
Владельцы этих двухуровневых апартаментов мечтали о строгом интерьере. При этом пространство должно было выглядеть жилым, а не офисным. Поэтому основной идеей проекта стало сочетание грубых и контрастных текстур бетона и тераццо с нежными фактурами тканей, мягкими коврами и строгими черно-белыми поверхностями. Над проектом квартиры, что располагается в Одесской области, работала студия YadDesign во главе с дизайнером Константином Ефименко.
Современный интерьер площадью 114 м2 создавался универсальным и сбалансированным, где-то аскетичным, а где-то решённом уникальным методом. Сохранить баланс помогают отсутствие лишних деталей и простые формы, в связи с чем интерьер не кажется перегруженным. Даже бетонная столешница выглядит легкой за счет своей стеклянной опоры. Тут, конечно же, не обошлось без консольной конструкции.
Пространство первого этажа, где разместились кухня-студия, хозяйственные помещения и санузел, за счет отделочных материалов визуально разделили на три объема. Зона прихожей и лестницы покрыты микроцементом. Зона кухни выполнена в белом цвете с контрастными черными вставками. Бетонный потолок из гостиной переходит на стены кладовой, лестницу и пол прихожей, создавая единый объём и связывая эти две зоны.
«Изначально после застройщика нам досталась хлипкая металлическая лестница с забежными ступенями, — вспоминает Константин. — Ходить по такой каждый день неудобно и травмоопасно. А так как нам позволяла площадь, мы переделали ее в лестницу с полноценной площадкой, а все пространство под ней отдали под кладовую».
На втором этаже расположены мастер спальня с балконом и гардеробом, гостевая, санузел и большая зона хранения в коридоре.
Две спальни — как два противоположных полюса общей концепции проекта. Мастер-спальня выполнена в черно-белой гамме с использованием темных, почти черных текстур дерева и фактур бетона. Гостевая же имеет совсем другое настроение: белые стены и светлое дерево в сочетании с цветовыми акцентами и мягкими фактурами создают расслабляющую атмосферу.
Самые яркие помещения в квартире — санузлы. Таковыми дизайнеры сделали их намерено, чтобы глаз мог отдохнуть от достаточно строгого фона. К тому же, в санузлах человек находится не столь долго, чтобы пестрая текстура тераццо в сочетании с яркими пятнами в виде полотенцесушителей и шкафов успела ему надоесть.
Фото: Максим Финогеев
- Ищу идею Акрополь 2 від студії Sivak+Partners: інтер'єр, що руйнує стереотипи Дизайн квартири площею 50,9 м², створеної студією Sivak+Partners, став відображенням сміливого запиту клієнта – чорний інтер'єр. Попри стереотипи та критику, команда дизайнерів втілила сміливий, брутальний і водночас функціональний простір, який відповідає способу життя своїх власників.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.