Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
PLANiUM
Розробкою дизайн-проєкту цієї двоповерхової квартири та його реалізацією займалась київська студія Planium. Замовник до кінця не міг вирішити, продавати квартиру чи здавати в оренду, тому завданням дизайнерів було створити універсальний інтер'єр, що відповідає потребам більшості потенційних клієнтів. Для цього дизайнерам було надано 130 квадратних метрів житлової площі з терасою та панорамним видом на Печерські пагорби та Дніпро.
Інтер'єри для здачі в оренду зараз поділяються на два види: або нейтральний простір з акцентами, що підійде найбільшому колу потенційних орендарів, або житло, яке має вразити з першого погляду. Власники цієї квартири віддали перевагу першому варіанту і звернулися за допомогою до дизайнерів студії Planium.
Задачею дизайнерів було створити світлий, максимально вільний простір з дерев'яними фактурами та бетонними елементами. В результаті вийшов приємний, ненав'язливий інтер'єр у стилі «помірний мінімалізм».
Акцентним матеріалом в цьому інтер'єрі став бетон: у дизайні активно використовувалися рідні бетонні стелі та колони, які виглядають м'якше та виразніше на фоні матеріалів з яскраво вираженою текстурою. Щоб зменшити грубість матеріалу, майже вся проводка була проведена по стінах. На думку дизайнерів, це робить простір візуально "чистішим" і менш "лофтним".
Основою успішної реалізації стала розумне планування. Щоб зберегти максимум простору та повітря у квартирі, була проведена незначне перепланування: на першому поверсі об'єднали кухню, вітальню та коридор. Крім того, відокремили житлову зону від гостинної, перенісши вхід до спальні. Таким чином, була створена окрема, комфортна спальня з відкритою гардеробною та особистою ванною, збільшеною коштом частини коридору. На другому поверсі розміщені 2 кімнати — кабінет/гостьова кімната та ще одна спальня, а також невеликий хол з виходом на терасу. Для зручності на другому поверсі облаштували окремий санвузол з душовою кабіною для обох кімнат.
Центром уваги у вітальні стали легкі сходи з листового металу, створені за авторськими ескізами Planium. Унікальність цих сходів полягає в сегменті скляного перекриття на другому поверсі замість бетону, що дозволяє максимально використовувати природне світло в передпокої з обох поверхів. Прозорий скляна підлога стала практичним і, що важливо, елегантним рішенням. Крім того, сходи також функціонують як рейл для верхнього одягу в зоні передпокою. Поруч з вішалкою розташоване дзеркало на поворотних петлях, за яким схований електричний щиток.
«Матеріали в проєкті використані прості та практичні. Завдяки контрастному поєднанню ніжних (дерево, натуральний текстиль, скло) та грубих (бетон, метал) матеріалів нам вдалося створити збалансовану та затишну атмосферу в кімнатах», — коментують автори проєкту.
Фото: Марина Долгова (рієлтор)
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.