Dry candy: практична квартира в центрі Києва
Анастасия Белогривцева
Архітектор Ілля Товстоног спроєктував інтер'єр квартири площею 60 кв. метрів, що розташована в столичному ЖК Skyline. Основним побажанням замовників став практичний інтер'єр у сучасному стилі, не перевантажений деталями та кольорами.
Квартира Dry candy — це максимум практичності, мінімум стін та впорядкована зональність приміщення попри незвичну форму та невелику площу.
Кухня, як і вся квартира, спроєктована таким чином, аби житловий простір отримував максимум денного світла. Кухонний острів розмістили напроти вікна, тому під час сніданку чи вечері власники квартири можуть милуватися неповторним краєвидом. Верхню масивну стільницю встановили на тонкі металеві ребра. Така конструкція резонує з розташуванням ліжка у спальній кімнаті та додає простору легкості. На підлозі — керамограніт, меблеві панелі виконані з дерева. Чорне обрамлення нависної шафи, стільниці та освітлення створює необхідний колірний баланс.
Спальна кімната — окремий скляний бокс, який інтегрували в загальну геометрію квартири. Чітке зонування пом’якшує текстиль: завдяки цупким молочним шторам відокремлена зона відпочинку може легко приєднуватися до основного об’єму.
Край ліжка звисає з подіуму і додає монолітній конструкції невагомості. З ним корелюється підвісна шафа та дзеркало, яке ніби ширяє у повітрі над макіяжним столиком завдяки непомітному кріпленню до стіни.
Комфортний диван-конструктор у вітальні є магнітом для всіх інших елементів цієї зони: рожевого килима, низького кавового столика, пари бра, необхідних для читання, та дерев’яного боксу з телевізором.
Гардеробну частину від загального простору відділяють два білих бокси-шафи. Додаткового об'єму компактному передпокою додають дзеркальні фасади.
Майже всі елементи ванної кімнати виконані з керамограніту. Скло пронизує раковину та полицю, додаючи собі жорсткості без додаткових конструктивних елементів.
Фото: Павло Ботанов
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.