Дом на озере от Андрея Медведя

HIS
Открытый интерьер для сезонного времяпрепровождения
Прерогатива профессионала — выбор лучшего на современном рынке: материалы, предметы мебели, эксклюзивные элементы. Тяжело представить, но на месте этого летнего дома над озером могла быть обыкновенная беседка с мангалом, не обратись заказчики к Андрею Медведю, одному из руководителей киевской студии OM-architecture. Что уж лукавить, теперь у семейной пары есть настоящий домик для отдыха, где можно не только побаловать себя ланчем, приготовленным на открытом воздухе, но и, позвав друзей, организовать вечеринку у воды. И для этого здесь есть все: кухня, столовая, душевая, кладовая и даже небольшой пирс с рядом шезлонгов.
Автору удалось почти невозможное: объединить интерьер и экстерьер в единое целое за счет раскрывающихся фасадов. Два из четырех фасада Андрей снабдили панорамными окнами в пол, не оставив ни порожков, ни профилей.
Главная особенность этого загородного дома — его фантастическое «висячее» состояние, ведь 40 % площади здания буквально повисло над водой.
При оформлении объекта команда OM-architecture использовала исключительно натуральные материалы. Логичное природное продолжение здесь обрели камень (напольное покрытие и облицовка мангала из керамогранита, в наружке использовали песчаник), металл, стекло (кухонный фасад был создан по авторским чертежам), дерево (дубовый паркет на потолке).
Благодаря глянцевым поверхностям и диодной подсветке Андрей увеличил существующую площадь строения (150 кв.м).
Высота домика-беседки — около 5 метров, перголу, что расположена по его периметру создавали индивидуально из дерева мербау, которое отличается от других видов своей стойкостью к атмосферным воздействиям.
Эффектно выглядит светлый мебельный столовый ансамбль на фоне темного фасада кухни, мангал украшен по бокам натуральными поленьями. Обращают на себя внимание, но при этом гармонично выглядят на этом фоне светильники Beat от Tom Dixon.
Фото: Евгений Ильин
-
Ищу идею Big Birch House. Американська класика від Софії Журко та Олени Олійник Історія цього будинку розпочалася кілька років тому. Софію Журко та Олену Олійник запросили спроєктувати інтер'єр заміського вже збудованого будинку та реконструювати його фасад. Виїхавши на ділянку, дизайнерки побачили велику дерев'яну будівлю з клеєного соснового бруса, який простояв порожнім останні 10 років та вимагав серйозного оновлення. Проєкт отримав назву Big Birch House завдяки величезним старим березам, що вишикувалися біля вхідної групи.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
-
Енергія гармонії від Materia 174
-
Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.
-
Ищу идею House on Tatarka Hill. Мінімалістичний будинок від Drozdov&Partners Будинок на Татарці – проєкт добре відомої в Україні студії Drozdov&Partners. Мінімалістська приватна резиденція розмістилася на вузькому звивистому пагорбі, у характерній улоговині, подібній до амфітеатру. Перед архітекторами (Олег Дроздов, Сергій Костяний, Костянтин Руднєв, Віталій Правик) стояла задача створити середовище, де б мешканці відчували своїм домом все оточення ділянки, разом зі схилами пагорба, деревами та рослинами, які б, немов візерунки шпалер, змінювалися щосезону.
-
Ищу идею Райский уголок из старой дачи всего за четыре недели: проект Александры Крючковой Всем известно, что ремонт – процесс утомительный, затратный и очень длительный. Но дизайнер Александра Крючкова, основательница студии Kassa Design, уверена, что старенькую дачу можно превратить в уютный, красивый и атмосферный дом для жизни всего за четыре недели. Да еще и с минимальными затратами. Основными идеями и техниками дизайнер делится в сегодняшней статье.
-
Ищу идею Дім-схованка у мексиканській долині Свій останній проєкт архітектурне бюро HW Studios сховали у схилі. Будинок майже невидимий зовні, проте відкритий до природи зсередини. Ідея архітектури навіяна дитячими іграми – коли, сховавшись під ковдрою, малюк почувається у надійному укритті. Будинок справді ніби акуратно накритий зверху, тільки замість простирадла тут бетонне склепіння, що робить простір «настільки безпечним та інтимним, що воно здатне відганяти духів, привидів чи демонів, які можуть спіткати нас зовні».
-
Atelier Pierre Thibault: модерністський будинок в Канаді
-
Ищу идею Українська люстра DNA стала символом виставкового будинку в Огайо З року у рік ми спостерігаємо за постійно зрозтаючим попитом на українську продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Українські виробники, дизайнери та архітектори, розробляючи та виготовляючи ексклюзивний декор та предмети інтер'єру, стають все популярнішими на іноземному ринку. Чергове тому підтвердження — 6-ти метрова люстра DNA від українського виробника NLL, яка оселилася в одному з виставкових будинків Огайо.