Для молодой и перспективной: «девчачий» интерьер от Lauri brothers
Анастасия Белогривцева
«Девчачья квартира» — именно так характеризуют свою работу авторы, разработавшие и реализовавшие этот интерьер. Розовый и белый цвета, балдахин – все это присутствует в проекте, да не просто «в наличии», а в концепции, о которой дальше и пойдет речь.
Прихожая в этой квартире встречает гостей и хозяев своим минималистским рациональным решением: гардероб-вешалка, ниши для обуви и аксессуаров, напольное рамочное зеркало. «Стерильная» белая кухня подчеркивает одно из множеств художественных решений квартиры – стекла-хамелеоны на фасадах. Обеденная зона, помимо традиционного стола, оборудована еще и качелями, чтобы если «висеть», то по-настоящему. Под потолком расположились разного формата светильники и замаскированная под них вытяжка. Благодаря неоновому освещению в темное время суток кухня выглядит как небольшой киевский коктейль-бар, только собственный. В кухонную столешницу была интегрирована индукционная плита.
Гостиная – одно из самых спокойных мест интерьера, мир отдыха и релакса. Неподалеку, у окна, расположились барные стулья с вертикальным светильником. Все наполнение квартиры выгодно подчеркнуто брутализмом и минимализмом бетонных стен.
Интерьер спальни – это, прежде всего, огромное панорамное окно, подвесная кровать XXXL с подсветкой и балдахином, а также ряд декоративных решений, делающих пространство персональным и уникальным. Одно только панорамное окно в этом помещении, расположенном на 21-м этаже, открывает живописный вид на правый берег: холмы, Лавра, Родина Мать. Перекликаясь с кухней и основной линией интерьера, комната дополнена стеклами-хамелеонами в перегородке между самой спальней и зоной гардероба. Кроме того, украшающим элементом этого пространства стала темно-зленая штукатурка на прикроватных стенах. Ванная комната хозяйки выполнена в розовом цвете и оборудована отдельной мейкап-зоной.
Читайте также: Minimal Mine. Жилое пространство от студии ZOOI.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.