Дегустаційна зала виноробні Le Monde
HIS
Смакова та візуальна насолода інтер'єру
Виноробня Le Monde комфортно розташувалася між Адріатичним морем і пагорбами Фріулі на Заході Італії, в регіоні, що знаменитий своїми традиціями виготовлення вина. Головною ідеєю проекту дегустаційної кімнати, виконаної архітектором Alessandro Isola, стало поєднання смакової та візуальної насолоди. Задоволення від вживання вина, яку отримує кожен гість зали, було дизайнерськи доповнено красою навколишніх краєвидів, які можна спостерігати через великі панорамні вікна приміщення площею 183 квадратних метри. Два масивних столи для дегустації розташовані в одну лінію з рядами кущів винограду зовні, які простягаються так далеко, як можна охопити поглядом. Завдяки стійкій конструкції столу, виконаної з кортенівської сталі, створюється враження, що брус завдовжки 9 метрів з деревини горіха буквально ширяє в повітрі.
Для створення шафи, що демонструє пляшки з вином, також використали натуральну деревину та кортен. Чималу стійку в центрі кімнати декорували натуральним каменем із зображенням карти виноградників, виконаної за допомогою лазерної різки. Велика світлова інсталяція, розроблена лабораторією Vibia, розташувалася в просторі між сходами та стійкою. Ця конструкція з білих світлодіодних трубок не лише нагадує траєкторію вина, що ллється, а й урізноманітнює загальне лінійне рішення інтер'єру.
Фото: Marco Alberi Auber
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Событие - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.
-
Herzog & de Meuron: дитячий лікарняний комплекс у Цюриху
Архитектура - Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Выбор редакции -
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio
- Ищу идею Спортивна студія STAN від Dubrovska Studio Студія STAN, заснована професійною балериною Марією Дрейгаупт у центрі Києва, призначена для жінок, які шукають гармонію через йогу та баре. Вона втілює елегантність і виразність особистості, створюючи простір для самовираження. Назва "Stan" походить від латинського STAN, що символізує фізичний стан або внутрішню готовність до трансформації. Про трансформації, яких зазнав простір STAN, над яким працювала команда Dubrovska Studio, читайте далі.