Cube house в Буче от Виктории Якуши

HIS
Интерьер дома в лесу под Киевом от «Yakusha Design»
Над строительством и внутренним убранством этого загородного дома работал коллектив студии «Yakusha Design» (Ксения Прокофьева, Анастасия Костенко) во главе с Викторией Якушей.
Этот дом по праву можно назвать особенным, ведь за время его постройки не было тронуто ни одного дерева на достаточно небольшом участке. В связи с чем и само строение должно было быть компактным (200 кв.м.), но сверх вместительным. Перед авторским коллективом стояло две преграды, какие девушкам удалось талантливо преодолеть.
Планировка данного объекта была решена просто виртуозно: центром дома является кухня-столовая-гостиная, что объединены не только в один спейс первого уровня, но и грамотно зонированы, а на втором этаже расположены две детские, которые легко просматриваются с кухни. Таким образом, готовя ужин, мама сможет и приглядывать за детьми. Заметим, что в доме проживает семья из пяти человек. Вечерами они все собираются в гостиной, объем которой визуально увеличивает большое окно, выходящее в лес.
Акцентами этому пространству служат стол изумрудного цвета (стол и диван Baxter, стулья pedrali), стоящий по центру, и несколько парящих светильников (светильники petite friture), напоминающих ажурные шляпки. Лестница, что из гостиной ведет на второй этаж, – консольная выглядит точно также воздушно.
В комнате мальчиков спальные места расположены в подиуме, а в спальне девочки – на втором ярусе (местное производство, авторские эскизы от "Yakusha–мебель"). Помимо личных комнат, проводить свой досуг дети могут в игровой (на первом этаже). Рассматривая спальню, вы не найдете места для хранения одежды: чтобы сохранить существующее пространство комнаты для отдыха, было принято решение выкроить местечко и для гардероба, что спрятан за одной из скрытых дверей.
В этом доме все буквально дышит природой, ведь Виктории удалось не только создать гармонию общего пространства, но и сбалансировать интерьер и экстерьер.
yakusha.com.ua
-
Ищу идею Big Birch House. Американська класика від Софії Журко та Олени Олійник Історія цього будинку розпочалася кілька років тому. Софію Журко та Олену Олійник запросили спроєктувати інтер'єр заміського вже збудованого будинку та реконструювати його фасад. Виїхавши на ділянку, дизайнерки побачили велику дерев'яну будівлю з клеєного соснового бруса, який простояв порожнім останні 10 років та вимагав серйозного оновлення. Проєкт отримав назву Big Birch House завдяки величезним старим березам, що вишикувалися біля вхідної групи.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
-
Енергія гармонії від Materia 174
-
Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.
-
Ищу идею House on Tatarka Hill. Мінімалістичний будинок від Drozdov&Partners Будинок на Татарці – проєкт добре відомої в Україні студії Drozdov&Partners. Мінімалістська приватна резиденція розмістилася на вузькому звивистому пагорбі, у характерній улоговині, подібній до амфітеатру. Перед архітекторами (Олег Дроздов, Сергій Костяний, Костянтин Руднєв, Віталій Правик) стояла задача створити середовище, де б мешканці відчували своїм домом все оточення ділянки, разом зі схилами пагорба, деревами та рослинами, які б, немов візерунки шпалер, змінювалися щосезону.
-
Ищу идею Райский уголок из старой дачи всего за четыре недели: проект Александры Крючковой Всем известно, что ремонт – процесс утомительный, затратный и очень длительный. Но дизайнер Александра Крючкова, основательница студии Kassa Design, уверена, что старенькую дачу можно превратить в уютный, красивый и атмосферный дом для жизни всего за четыре недели. Да еще и с минимальными затратами. Основными идеями и техниками дизайнер делится в сегодняшней статье.
-
Ищу идею Дім-схованка у мексиканській долині Свій останній проєкт архітектурне бюро HW Studios сховали у схилі. Будинок майже невидимий зовні, проте відкритий до природи зсередини. Ідея архітектури навіяна дитячими іграми – коли, сховавшись під ковдрою, малюк почувається у надійному укритті. Будинок справді ніби акуратно накритий зверху, тільки замість простирадла тут бетонне склепіння, що робить простір «настільки безпечним та інтимним, що воно здатне відганяти духів, привидів чи демонів, які можуть спіткати нас зовні».
-
Atelier Pierre Thibault: модерністський будинок в Канаді
-
Ищу идею Українська люстра DNA стала символом виставкового будинку в Огайо З року у рік ми спостерігаємо за постійно зрозтаючим попитом на українську продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Українські виробники, дизайнери та архітектори, розробляючи та виготовляючи ексклюзивний декор та предмети інтер'єру, стають все популярнішими на іноземному ринку. Чергове тому підтвердження — 6-ти метрова люстра DNA від українського виробника NLL, яка оселилася в одному з виставкових будинків Огайо.