Чудеса перепланировки: из двухкомнатной – в трехкомнатную
Стася Лимонченко
Превратить стандартную двухкомнатную квартиру в просторную трехкомнатную задача, казалось бы, не из легких. Но при правильном подходе к планированию, смелости в дизайне и таланту правильно рационализировать пространство – нет ничего невозможного.
Создавая интерьер данной квартиры, дизайнер Оксана Федорук стремилась, чтоб ее внутреннее наполнение гармонично сочеталось с обликом района, в котором находится апартаменты. Выбор молодой пары заказчиков пал на компактную квартиру в ЖК «Британский Квартал» — тихое место вдали от городского шума и суеты. Именно это спокойствие и созидательную энергию автор постаралась интегрировать в интерьер.
Но главной задачей стало решение проблемы расселения всех жильцов квартиры в отдельные комнаты с сохранением пространства для организации общей зоны. Площадь двухкомнатной квартиры составляла 68 кв. м, но планировка комнат была абсолютно некомфортной для жизни: шириной не более 2,5 метров они напоминали собой «вагон». Чтобы сделать помещение более эргономичным и комфортным, пришлось провести серьезные демонтажные и монтажные работы. С помощью перегородки в большой комнате удалось сделать полноценную детскую комнату, в спальне был перенесен дверной проем и создана гардеробная, а за счет прихожей автору удалось увеличить ванную.
В результате из стандартной двухкомнатной квартиры получилась просторная и удобная трехкомнатная. С целью сохранить ощущение объема в качестве фона был выбран белый цвет, а насыщенный желтый, бирюзовый, глубокий синий и серый стали активными акцентами.
Фото: Олег Иванович
Читайте также: Классика и современность. Две эпохи в интерьере киевских апартаментов от YoDezeen.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.