CANactions School: Конкурс молодих архітекторів/ок України 2021
HIS
CANactions School запустили щорічний Конкурс молодих архітекторів/ок України 2021, який надає чудові можливості для професійного розвитку українських фахівців і фахівчинь у сфері архітектури віком до 35 років включно. Про умови конкурсу, графік подачі робіт та нагороди читайте далі.
До участі в Конкурсі запрошуються студенти/ки та випускники/ці архітектурних факультетів українських ВНЗ за фахом «Архітектор» віком до 35 років, які на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра. Кожен учасник/ця може надіслати необмежену кількість проєктів на будь-яку тематику. Внесок для участі у Конкурсі відсутній.
Переможці/ниці отримають:
- безкоштовне навчання у магістратурі Dessau Institute of Architecture (DIA), (Німеччина);
- участь в одному з воркшопів або інших освітніх подіях 2021 року Brno University of Technology;
- участь у міжнародній освітній програмі CANactions School поза основним конкурсом;
- публікацію проєкту на сайті ArchDaily;
- участь у складі команди EASA Ukraine у двотижневій Європейській Архітектурній Студентській Асамблеї "EASA Reality" 2021 в Сербії, м. Крагуєваць;
- подорож до Німеччини до офісу компанії JUNG у м. Шальксмюле, Зауерланд.
Кінцевий термін прийому заявок та проєктів: 19 березня 2021 року (17:59 EET).
Переможці — 10 найкращих проєктів — стануть відомі 19 квітня 2021. Презентація проєктів фіналістів відбудеться 22 травня 2021 року.
Детальна інформація та умови участі у Конкурсі: canactions.com/youngarchitects2021
Про Конкурс:
Конкурс молодих архітекторів України був заснований у 2009 році CANactions та DIA (Інститут архітектури, Дессау/Німеччина). За час свого існування Конкурс, без перебільшення, став «вікном в Європу» для молодих український архітекторів. Всього 25 молодих архітекторів/ок отримали можливість здобути кваліфікаційний рівень Магістра архітектури в Інституті архітектури DIA на пільгових умовах. Окрім цього, більше 50 фіналістів/ок Конкурсу були відзначені спеціальними відзнаками та нагородами від партнерів.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие -
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
-
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура - Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.