Будинок під Києвом у стилі фьюжн від BARABAN +
HIS
Кожна робота архітектурного бюро BARABAN +, яке очолює архітектор Микола Гулик - це особливий досвід, концептуальне продовження заданого стилістичного алгоритму. Ім'я цього алгоритму — фюжн. Однак якщо в попередніх роботах бюро експериментувало з класикою і еклектикою, то наразі перед нами — варіація на тему лофта, прикрашеного яскравими стилістичними вкрапленнями, що трохи нагадують про ар-деко.
Поняття «актуального інтер'єрного рішення» змінюється постійно і досить швидко. Незмінними залишаються лише естетичні і функціональні складові, що визначаються ергономічністю, комфортом і необхідною для замовника атмосферою. В цілому, фьюжн дуже «зручний» і гнучкий напрямок, при використанні якого у автора інтер'єру з'являється більше можливостей і шансів зобразити смак, побажання і навіть характер власника проекту. Подібний умовивід цілком підходить і для житлового інтер'єру, де підхід дизайнера до замовника просто зобов'язаний бути індивідуальним.
Комплектація вітальні: диван — Vibieffe, світильник над столом — Eichholtz, над диваном — Targetti, торшер — Fontana Arte, а також hand-made світильники авторського виконання.
Яскравий і не схожий ні на який інший спосіб життя господарів відображений в оформленні даного інтер'єру, в його наповненні, обробці і, звичайно ж, в дизайнерських прийомах і рішеннях. Планування будинк, загальна площа якого становить 270 кв.м., цікаве вже тим, що всередину можна потрапити за допомогою двох входів: один знаходиться на цокольному поверсі, другий — на першому. Дім складається з трьох рівнів: цокольний поверх вміщує в себе басейн з зоною відпочинку, перший — вітальню, кухню і гостьовий санвузол, а на другому зручно розташувалися приватні кімнати (дитяча, кабінет і спальня з ванною).
Завдяки меблям, екстраординарному декору і неповторним деталям інтер'єр кожної кімнати виглядає як якась музейна або виставкова експозиція, яку ти не зустрінеш ні в одному з приватних будинків. І правда, основна частина дизайнерськього оздоблення була придбана співробітниками бюро на блошиних ринках і базарах, де реалізують «предмети старовини», даруючи їм нове життя. Щось було знайдено в занедбаних підвалах і горищах, після чого віддане на реставрацію. Як і прийнято в галереях, всі ці старі буфети і серванти, обідні столи та повні історичної спадщини крісла підсвічені прожекторами.
Багато творів мистецтва, представлені в інтер'єрі, були створені господарем особисто в період навчання у ВУЗі.
Комплектація спальні: столи — Horm, Moooi, торшер — Flos, підсвічування — Delta Light, перегородка — B & B Italia. Освітлення кабінету — софтбокси Fortuny. Автор — Маріано Фортуни-і-Мадрасо (1907).
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью - Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архитектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Выбор редакции - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
- Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.
-
Бруталістська вілла в Мексиці за проєктом Espacio 18 Arquitectura