Будинок під Києвом у стилі фьюжн від BARABAN +

HIS
Кожна робота архітектурного бюро BARABAN +, яке очолює архітектор Микола Гулик - це особливий досвід, концептуальне продовження заданого стилістичного алгоритму. Ім'я цього алгоритму — фюжн. Однак якщо в попередніх роботах бюро експериментувало з класикою і еклектикою, то наразі перед нами — варіація на тему лофта, прикрашеного яскравими стилістичними вкрапленнями, що трохи нагадують про ар-деко.
Поняття «актуального інтер'єрного рішення» змінюється постійно і досить швидко. Незмінними залишаються лише естетичні і функціональні складові, що визначаються ергономічністю, комфортом і необхідною для замовника атмосферою. В цілому, фьюжн дуже «зручний» і гнучкий напрямок, при використанні якого у автора інтер'єру з'являється більше можливостей і шансів зобразити смак, побажання і навіть характер власника проекту. Подібний умовивід цілком підходить і для житлового інтер'єру, де підхід дизайнера до замовника просто зобов'язаний бути індивідуальним.
Комплектація вітальні: диван — Vibieffe, світильник над столом — Eichholtz, над диваном — Targetti, торшер — Fontana Arte, а також hand-made світильники авторського виконання.
Яскравий і не схожий ні на який інший спосіб життя господарів відображений в оформленні даного інтер'єру, в його наповненні, обробці і, звичайно ж, в дизайнерських прийомах і рішеннях. Планування будинк, загальна площа якого становить 270 кв.м., цікаве вже тим, що всередину можна потрапити за допомогою двох входів: один знаходиться на цокольному поверсі, другий — на першому. Дім складається з трьох рівнів: цокольний поверх вміщує в себе басейн з зоною відпочинку, перший — вітальню, кухню і гостьовий санвузол, а на другому зручно розташувалися приватні кімнати (дитяча, кабінет і спальня з ванною).
Завдяки меблям, екстраординарному декору і неповторним деталям інтер'єр кожної кімнати виглядає як якась музейна або виставкова експозиція, яку ти не зустрінеш ні в одному з приватних будинків. І правда, основна частина дизайнерськього оздоблення була придбана співробітниками бюро на блошиних ринках і базарах, де реалізують «предмети старовини», даруючи їм нове життя. Щось було знайдено в занедбаних підвалах і горищах, після чого віддане на реставрацію. Як і прийнято в галереях, всі ці старі буфети і серванти, обідні столи та повні історичної спадщини крісла підсвічені прожекторами.
Багато творів мистецтва, представлені в інтер'єрі, були створені господарем особисто в період навчання у ВУЗі.
Комплектація спальні: столи — Horm, Moooi, торшер — Flos, підсвічування — Delta Light, перегородка — B & B Italia. Освітлення кабінету — софтбокси Fortuny. Автор — Маріано Фортуни-і-Мадрасо (1907).
-
Ищу идею 3L Residences, або три сучасних маєтки в Плютах 3L Residences – це інвестиційний проєкт 3-х типових одноповерхових приватних будинків, реалізованих у сучасному стилі, площею 300 кв.м, які розташувалися у мальовничому селищі Плюти, Київської області. Кожний маєток має свою закриту територію, індивідуальну лаунж-зону та басейн. Про 3L Residences, над проєктом якого працювали Софія Журко та Олена Олійник, далі піде мова.
-
Дім з руїн: проєкт чеської студії ORA
-
Ищу идею Big Birch House. Американська класика від Софії Журко та Олени Олійник Історія цього будинку розпочалася кілька років тому. Софію Журко та Олену Олійник запросили спроєктувати інтер'єр заміського вже збудованого будинку та реконструювати його фасад. Виїхавши на ділянку, дизайнерки побачили велику дерев'яну будівлю з клеєного соснового бруса, який простояв порожнім останні 10 років та вимагав серйозного оновлення. Проєкт отримав назву Big Birch House завдяки величезним старим березам, що вишикувалися біля вхідної групи.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
-
Енергія гармонії від Materia 174
-
Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.
-
Ищу идею House on Tatarka Hill. Мінімалістичний будинок від Drozdov&Partners Будинок на Татарці – проєкт добре відомої в Україні студії Drozdov&Partners. Мінімалістська приватна резиденція розмістилася на вузькому звивистому пагорбі, у характерній улоговині, подібній до амфітеатру. Перед архітекторами (Олег Дроздов, Сергій Костяний, Костянтин Руднєв, Віталій Правик) стояла задача створити середовище, де б мешканці відчували своїм домом все оточення ділянки, разом зі схилами пагорба, деревами та рослинами, які б, немов візерунки шпалер, змінювалися щосезону.
-
Ищу идею Райский уголок из старой дачи всего за четыре недели: проект Александры Крючковой Всем известно, что ремонт – процесс утомительный, затратный и очень длительный. Но дизайнер Александра Крючкова, основательница студии Kassa Design, уверена, что старенькую дачу можно превратить в уютный, красивый и атмосферный дом для жизни всего за четыре недели. Да еще и с минимальными затратами. Основными идеями и техниками дизайнер делится в сегодняшней статье.
-
Ищу идею Дім-схованка у мексиканській долині Свій останній проєкт архітектурне бюро HW Studios сховали у схилі. Будинок майже невидимий зовні, проте відкритий до природи зсередини. Ідея архітектури навіяна дитячими іграми – коли, сховавшись під ковдрою, малюк почувається у надійному укритті. Будинок справді ніби акуратно накритий зверху, тільки замість простирадла тут бетонне склепіння, що робить простір «настільки безпечним та інтимним, що воно здатне відганяти духів, привидів чи демонів, які можуть спіткати нас зовні».