Будинок під Києвом у стилі фьюжн від BARABAN +

HIS
Кожна робота архітектурного бюро BARABAN +, яке очолює архітектор Микола Гулик - це особливий досвід, концептуальне продовження заданого стилістичного алгоритму. Ім'я цього алгоритму — фюжн. Однак якщо в попередніх роботах бюро експериментувало з класикою і еклектикою, то наразі перед нами — варіація на тему лофта, прикрашеного яскравими стилістичними вкрапленнями, що трохи нагадують про ар-деко.
Поняття «актуального інтер'єрного рішення» змінюється постійно і досить швидко. Незмінними залишаються лише естетичні і функціональні складові, що визначаються ергономічністю, комфортом і необхідною для замовника атмосферою. В цілому, фьюжн дуже «зручний» і гнучкий напрямок, при використанні якого у автора інтер'єру з'являється більше можливостей і шансів зобразити смак, побажання і навіть характер власника проекту. Подібний умовивід цілком підходить і для житлового інтер'єру, де підхід дизайнера до замовника просто зобов'язаний бути індивідуальним.
Комплектація вітальні: диван — Vibieffe, світильник над столом — Eichholtz, над диваном — Targetti, торшер — Fontana Arte, а також hand-made світильники авторського виконання.
Яскравий і не схожий ні на який інший спосіб життя господарів відображений в оформленні даного інтер'єру, в його наповненні, обробці і, звичайно ж, в дизайнерських прийомах і рішеннях. Планування будинк, загальна площа якого становить 270 кв.м., цікаве вже тим, що всередину можна потрапити за допомогою двох входів: один знаходиться на цокольному поверсі, другий — на першому. Дім складається з трьох рівнів: цокольний поверх вміщує в себе басейн з зоною відпочинку, перший — вітальню, кухню і гостьовий санвузол, а на другому зручно розташувалися приватні кімнати (дитяча, кабінет і спальня з ванною).
Завдяки меблям, екстраординарному декору і неповторним деталям інтер'єр кожної кімнати виглядає як якась музейна або виставкова експозиція, яку ти не зустрінеш ні в одному з приватних будинків. І правда, основна частина дизайнерськього оздоблення була придбана співробітниками бюро на блошиних ринках і базарах, де реалізують «предмети старовини», даруючи їм нове життя. Щось було знайдено в занедбаних підвалах і горищах, після чого віддане на реставрацію. Як і прийнято в галереях, всі ці старі буфети і серванти, обідні столи та повні історичної спадщини крісла підсвічені прожекторами.
Багато творів мистецтва, представлені в інтер'єрі, були створені господарем особисто в період навчання у ВУЗі.
Комплектація спальні: столи — Horm, Moooi, торшер — Flos, підсвічування — Delta Light, перегородка — B & B Italia. Освітлення кабінету — софтбокси Fortuny. Автор — Маріано Фортуни-і-Мадрасо (1907).
-
Ищу идею Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio Українська автентика, закодована в сучасному дизайні та архітектурі — часті запити замовників MAKHNO Studio. Архітектори вірять, що повага до минулого — запорука свідомого майбутнього. Слідуючи цій філософії, у своєму новому проєкті — приватному будинку Vyshyto — студія MAKHNO спробувала вчергове розкрити українську етнічність, зберігши баланс між національним самовдосконаленням та сучасними візуальними рішеннями.
-
Ищу идею Klochenko Architects: гостьовий будинок на березі Дніпра Бюро Klochenko Architects спеціалізуються на мінімалістичних проєктах, де панують тиша та єднання з природою. Проєкт А-House розташований на березі Дніпра, поруч із з основним маєтком. Невелика дерев'яна споруда, виконана в скандинавських традиціях, візуально доповнює архітектурну ідею господарського будинку.
-
Ищу идею Spaced Studio: квартира 50 кв.м у Greenville Park Команда Spaced Studio на чолі з Оленою Мартинюк оформили інтер'єр компактної квартири у київському Greenville Park. Природні мотиви, використані в колірній гамі та матеріалах, гармонійно поєднуються з сучасністю, відображеною у виборі форм, організації простору та індивідуальному творчому почерку авторів проєкту.
-
Chuzhi: екомаєток, камуфльований у скелястий ландшафт
-
Автономний дім з бомбосховищем від українського айтівця
Идея -
Monument House: кольоровий модернізм у каліфорнійській пустелі
Архитектура -
Ищу идею Слідами Брейгеля: інтер'єр квартири від Наталії Сергєєвої Європейська простота та витонченість, гра історії та сучасності, чистота форм та бездоганність виконання, — ця квартира припала б до смаку королівському двору в Брюсселі та галереям Нью-Йорка. Коли декоратор Наталія Сергєєва вперше побачила її, це було ні що інше, як тандем бетону та цегли в одному просторі.
-
Ищу идею Будинок серед сосен від ArchObraz Автономний котедж у передмісті Дніпра – ідеальне місце для спілкування з природою та відпочинку від метушні міського життя. Над проєктом HOUSE AMONG THE PINES працювало місцеве бюро ArchObraz на чолі з Олексієм Образцовим.
-
Ищу идею Enjoy the silence: затишне шале від loft buro Колоритне шале, над проєктом якого працювали loft buro – це потужний ансамбль протилежностей, де всі елементи незалежні, але підтримують головну ідею — неспішно насолоджуватися відпочинком на самоті чи у компанії друзів.
-
Greenary – екологічний будинок, збудований навколо дерева