British Airways i360 – найвищий оглядовий майданчик
HIS
Закінчено будівництво вежі, над якою працювали понад 13 років
British Airways i360 – найвища вежа з оглядовою рухомою платформою, місце розташування котрої – Брайтон (місто на південному узбережжі Англії). Будівництво споруди тривало близько двох років, а на її проектування (якщо бути точними – проектування оглядової кабіни, що обертається) знадобилося понад 11. Над проектом та контролем його реалізації працювали професіонали з архітектурної студії Marks Barfield Architects (серед найвідоміших робіт бюро – "Лондонське око", найбільше колесо огляду в Європі).
Кабіна, що формою нагадує капсулу та вміщує до 200 осіб одночасно, виконана з перфорованого алюмінію та автоматично підіймає відвідувачів на висоту 161 метр. З цієї точки відкривається неперевершений вид на береги Брайтона та Ла-Манш, що відокремлює Англію від Франції.
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архитектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архитектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архитектура