Blossom. Интерьер квартиры от дизайн-бюро Ники Воротынцевой

HIS
Отправной точкой этого замечательного интерьера стало художественное панно, созданное по мотивам творчества живописца Яна ван Хёйсума. Это настенное произведение искусства не только определило цветовую палитру будущего проекта, но и сыграло свою роль на стилистическом направлении, в котором решен интерьер.
Общая площадь этой киевской квартиры составляет 83 кв. м.. Над интерьером работал коллектив дизайн-бюро Ники Воротынцевой. Планировочное решение основывалось на принципе открытого пространства. Прихожую, кухню и гостиную соединили в один объем. Несущие пилоны, которые достаточно неудобно расположенны в соответствии эргономики пространства, были декорированы зеркалами и стали выполнять функцию «деления» квартиры на функциональные зоны. Этот дизайн ход повлиял на общее ощущение простора. О дворцовой роскоши в этом интерьере говорят не только классические линии и профили, но и высокие потолки: 3,6 метра качественно сказались на ощущении света и воздуха.
Этот интерьер по праву можно назвать женственным и изящным. Его хозяйка — ценительница искусства, что, безусловно, отразилось на ее жилище. Все комнаты выглядят достаточно артистично, здесь читается ненавязчивая классика, хотя основой послужил современный стиль. Действительно, ярким акцентом пространства стало вышеупомянутое «букетное» панно, в цветах которого визуально утонула дверь. Краски, использованные на живописной стене, нашли свое продолжение в отделке, предметах мебели и декора остальной части квартиры, но выглядят уже более спокойно.
При построении каждой из зон ощущается игра руки мастера с перспективой. Она присутствует даже в оформлении лоджии с панорамным видом на центр города.
В процессе комплектации использовалась мебель производства как отечественных, так и зарубежных (предпочтительно итальянских) компаний. Но настоящей изюминкой интерьера стал торшер от Flos, разработанный Филиппом Старком — любимым дизайнером заказчицы.
Фото: Андрей Безуглов
-
Ищу идею Тактильний інтер'єр від Sivak+partners Sivak+partners спроєктували квартиру 73, 5 кв. метра у серці столиці. Дизайнери мали створити інтер'єр для довгострокової оренди: організувати простір, взаємодія з яким дарувала б яскравий чуттєвий досвід. За основу авторської стратегії взяли прості цілісні об'єми та багаті складні фактури.
-
Ищу идею Аліса в країні див: інтер’єр дворівневої квартири від Mane Design Господиня цієї дворівневої київської квартири – дизайнер інтер'єру, яку важко здивувати. Тому проєкт Мане Меграбян створила сміливим та незвичайним, наповненим деталями та унікальними елементами.
-
Ищу идею Umber Red: інтер'єр для молодої родини від Марії Сохацької Над інтер'єром цієї столичної квартири працювала дизайнерка Марія Сохацька. Головною ідеєю проєкту стало реалізувати мінімалістичний, але яскравий інтер'єр, вільний від зайвих речей.
-
Ищу идею Azovskiy + Pahomova: квартира з терасою у Дніпрі Українські архітектори Анна Пахомова та Олег Азовський розробили інтер'єр квартири у Дніпрі. Одна з особливостей проєкту — затишна тераса, яка вітається ледь не з кожним, хто входить до оселі. Перед парою дизайнерів стояло завдання створити сучасний мінімалістичний інтер'єр, та при цьому наситити його привабливими колірними акцентами.
-
Ищу идею RIVA – квартира у Києві для молодої сім'ї Дизайн-студія Buro 21 спроєктували квартиру 135 кв. метрів у ЖК Park Stone з вікновидом на Дніпро та правий берег столиці. Проєкт RIVA – це сучасна квартира для молодої сім’ї з дитиною, яка цінує в інтер’єрі гармонію стилю та комфорту.
-
Ищу идею Pyrogova: квартира для здачі в оренду від Sivak+partners Студія Sivak+Partners спроєктувала квартиру для здачі в довгострокову оренду у Києві. Як того хотів замовник, дизайнери створили сучасний, комфортний, світлий та просторий інтер'єр.
-
Ищу идею Квартира для IT-фахівця від дизайн-студії DIHOME Цю столичну квартиру Євгенія Ситник спроєктувала для пари молодих програмістів. Перед дизайнеркою стояло завдання створити ненудний сучасний простір за невеликий бюджет.
-
Енергія гармонії від Materia 174
-
Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.