«Безпека як імператив сьогодення»: PRAGMATIKA.MEDIA відновлює цикл заходів проєкту «Архітектурний MeetUp»
HIS
Реалії сьогодення та умови воєнного часу вимагають новаторських підходів та швидкої адаптації до зміненого середовища. Те, що кілька років тому здавалося сценарієм постапокаліптичного блокбастера, тепер стало частиною нашого щоденного життя. Життя, в якому поняття безпеки для людини та її оточення отримало істотно новий сенс. PRAGMATIKA.MEDIA пропонує обговорити саме цю тему безпеки та комфорту в сучасному міському середовищі на новому заході проєкту "Архітектурний MeetUp", що відбудеться 23 листопада.
Команда PRAGMATIKA.MEDIA поновлює проєкт «Архітектурний MeetUp», основною метою якого є створення платформи для комунікації на всіх рівнях урбаністичної, архітектурної та дизайнерської екосистем. Формат заходів передбачає обговорення гострих питань на тему пошуку нових принципів повоєнної відбудови держави та побудови українського суспільства в цілому.
Новий захід проєкту, тема якого — «Безпека як імператив сьогодення», відбудеться вже 23 листопада в конференц-просторі столичного БЦ GRADIENT. До обговорень будуть залучені провідні експерти українського девелопменту, архітектури, урбаністики та представники органів влади.
«Міський і житловий простір воєнного часу має характерний вигляд, з яким, на жаль, ми всі знайомі тепер на особистому досвіді: від пустельних вулиць без освітлення до заклеєних скотчем вікон, — розповідає команда PRAGMATIKA.MEDIA. — Пропонуємо разом візуалізувати те, яким має бути комфортний і безпечний простір сьогодення та з’ясувати, що саме і в якій пропорції впливає на його формотворення, з огляду на отриманий за останні роки досвід».
Програма Архітектурного MeetUp’у буде складатися з трьох основних частин:
- тематичного Urban-батлу двох запрошених експертів;
- дискусійної панелі з провідними гравцями ринку, модераторами якої стануть Костянтин Ковшевацький, головний редактор PRAGMATIKA.MEDIA, та Максим Мятко, співзасновник і СЕО проєктної компанії AIMM;
- презентації концептуальної експозиції українських виробників і дизайнерів від кураторки Лариси Цибіної.
Першим у таймлайні основної частини заходу буде батл — протистояння думок двох запрошених експертів: Олени Шуляк, голови Комітету з питань організації державної влади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, і Антона Черкашина, архітектора, засновника та СЕО архітектурного бюро büro A24D. Опоненти розберуть і обговорять проблематику теми «Архітектор і влада: аспект безпеки».
Продовженням заходу буде розширена дискусійна панель на тему «Безпека як імператив сьогодення», учасниками якої стануть:
- Дмитро Васильєв, CEO, співзасновник та головний архітектор компанії archimatika;
- Ярослав Корніяченко, СЕО компанії Vlasne Misto;
- Ігор Райков, засновник і CEO девелоперської компанії «Спільнота»;
- Максим Головко, архітектор та співзасновник офісу міських проєктів «Урбанина»;
- Віталій Бойко, СЕО консалтингової компанії Urban Experts;
- Скрипник Дарина, архітектурний консультант та архітектор ТОВ «Компанія Вікна-Стар»;
- Іван Богдан, Генеральний директор Winkhaus Україна;
- Антон Черкашин, архітектор, СЕО büro A24D.
До дискусії також зможуть доєднатися й гості події, які матимуть можливість поставити питання спікерам і отримати відповідь у форматі живої бесіди.
«Щоб підсилити важливість міських функціональних об’єктів, у рамках Архітектурного Meetup’у ми створили експозицію типологій від провідних українських дизайн-студій і виробників «Дизайн для комфортного та безпечного міського простору», свідомо перевернувши масштабування: тепер речі стають більшими й вищими за місто», — розповідає історикиня дизайну та кураторка експозиції Лариса Цибіна.
Разом із Ларисою Цибіною гості заходу матимуть змогу у форматі екскурсії ознайомитися з дизайнерськими предметами оформлення екстер'єрів, основним завданням яких є реалізація функції комфортних і безпечних публічних просторів.
Сценографію виставки розробив промисловий дизайнер Євген Пукліч, підрядниками експозиції виступила майстерня Kassone.
Серед експонентів — українські бренди: Vyourock, LOFU, Joyf, Panoptikum Collections, MiMi Fabryka, Container design studio, OdudLab та Dobro.design, які ви можете придбати на https://his.ua/shop.
Локація: БЦ GRADIENT, вул. Короленківська, 4
Дата: 23 листопада 2023 р.
Реєстрація на подію за посиланням.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.