Барбершоп Chop-Chop. Суто чоловіча перукарня
HIS
Брутальний чоловічий інтер'єр від тендітної Мане Маграбян
На початку двадцятого століття гоління було звичайною послугою, що надавалася більшістю перукарень, до тих пір, поки в 80-х численні адміністративні обмеження і заборони не змусили салони краси відмовитися від неї. Саме поняття «перукар» сьогодні не передбачає вміння голити обличчя, тим часом англійське слово barber своїм латинським коренем вказує на бороду та означає чоловіка-бродобрія, який з однаковою легкістю може справитися не лише з волоссям на голові, але й на щоках.
Крім того, барбершоп — чоловічий салон, який крім своїх прямих функцій, завжди був місцем для комунікації: похід до цирульних супроводжувався читанням газети і обговоренням локальних новин і пліток. Також тут же можна купити різну селективну косметику, випити, пограти в кікер або настільний хокей, знайти для себе цікаву літературу.
За прикладом таких класичних американських та англійських барбершопів дизайнер Мане Меграбян створила суто чоловічу перукарню в Києві. Без усілякого гламуру, з раритетними меблями та колоритним мотобайком — через інтер'єр простору тендітній жінці вдалося передати усю чоловічу брутальність.
Київський барбершоп Chop-Chop, що знаходиться на Горького, 48 — суто чоловічий заклад, де представники сильної половини людства можуть зробити зачіску та підкорегувати бороду чи вуса без панівного в інших перукарнях шику, манікюрів, педикюрів та СПА. Цей барбершоп є найбільшим в мережі: тут працюють три зали, три мийки, встановлено 11 крісел, організовано 4 міні-зони очікування, є барна стійка та, звичайно, зона адміністратора.
Мане Маграбян була дещо обмежена в прийнятті дизайнерських рішень, а все тому що наразі вже існує чітка та упізнавана стилістика, якій відповідають всі заклади мережі Chop-Chop (подібні чоловічі перукарні вже існують в Москві, Мінську, Санкт-Петербурзі). За основу автором цього інтер'єру, звичайно ж, були взяті класичні американські та англійські приклади.
Приміщення дуже цікаве саме по собі. По-перше, знаходиться в дореволюційному будинку, по-друге, має аркову продовгувату форму та красиву цегляну кладку, що додають перукарні брутальних рис. Інтер'єр Chop-Chop Мане Меграбян продумала до дрібниць: крісла а-ля антикваріат 1960-70 років кожен вагою 100 кг, легендарні вентилятори Hunter, що кріпляться до стелі, великі дзеркала в деревяних рамах, біла ретро плитка на стінах, неонова підсвітка, вінтажний холодильник з прапором Великобританії, брутальні барні стільці, вінтажна проводка і освітлювані прибори, класичні англійські дивани-честер, спеціально привезені з Європи і багато іншого. Завершальною ж деталлю в інтер'єрі став колоритний мотобайк, який вже з вулиці при вході в заклад говорить про дві чи не найголовніші риси чоловічого характеру — впевненість та свободу.
- Ищу идею Краса в деталях: проєкт 365 Studio здобув премію Architecture Masterprize Почесну відзнаку Міжнародної архітектурної премії Architecture Masterprize у номінації Interior Design / Commercial Interior отримав новий проєкт 365 Studio від Bogdanova Bureau. Розташована на цокольному поверсі престижної новобудови на Оболоні, це третя студія мережі 365, дизайн якої розробила команда Bogdanova Bureau.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Друкована відбудова: конкурс 3D_4bX для майбутніх архітекторів та інженерів
- Ищу идею Інтер'єр 365 STUDIO у Києві від Bogdanova Bureau Українським поціновувачам дизайну добре відомо, що команда Bogdanova Bureau спеціалізується на приватних будинках та квартирах. Проте це не завадило бюро реалізувати проєкт 365 Studio – перший комерційний інтер’єр в їх портфоліо і, маємо надію, не останній.
-
Мережа медичних центрів Forever young. Дизайн Єлизавети Одінцової
- Ищу идею RUMA beauty studio: простір краси від Sivak+Partners Українська дизайн-студія Sivak+Partners відома своєю прихильністю до мінімалізму, що майстерно поєднуює перспективну сучасну естетику та позачасовий посил. Замовники звернулися до креативної команди з проханням створити не просто салон краси у звичному для нього вигляді, а унікальний простір, де перукарі могли б експериментувати, вчитися одне в одного й навчати інших, створювати колаборації, просувати спільні проєкти, записувати онлайн-курси для майстрів і стилістів та просто проводити час разом.
- Ищу идею G.Bar Brave: б'юті-салон у будівлі колишнього заводу «Арсенал» Сучасний салон краси G.Bar Brave, що розташувався в будівлі колишнього заводу «Арсенал», відкрився у листопаді 2022 року. Інтер’єр відрізняється з-поміж від вже існуючих G двома головними ознаками: по-перше, G.Bar Brave — це найгарніше бомбосховище столиці, адже знаходиться на -1 поверсі; по-друге, дизайн простору було виконано згідно з усіма вимогами, продиктованими унікальною спорудою з 250-річною історією. Детальніше про проєкт розповідає його авторка — архітекторка Ольга Таранова.
- Ищу идею Слідами Брейгеля: інтер'єр квартири від Наталії Сергєєвої Європейська простота та витонченість, гра історії та сучасності, чистота форм та бездоганність виконання, — ця квартира припала б до смаку королівському двору в Брюсселі та галереям Нью-Йорка. Коли декоратор Наталія Сергєєва вперше побачила її, це було ні що інше, як тандем бетону та цегли в одному просторі.
-
Енергія гармонії від Materia 174
- Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.