Artifact: підземний бар у Гонконзі з естетикою космічного корабля
HIS
У самому серці Гонконгу, у підвальному приміщенні фудкорту BaseHall 02, відкрився бар Artifact — проєкт місцевої дизайн-студії NCDA. Унікальний інтер’єр бару черпає натхнення з архітектури підземних цистерн і поєднує її з естетикою футуристичних космічних кораблів.
Головною особливістю Artifact є ретельно продумане освітлення, створене студією LightOrigin. Центральний елемент — світловий диск, що нагадує західне сонце, який додає простору відчуття сюрреалізму.
«Контраст між підземним розташуванням і присутністю сонячного світла створює неповторну атмосферу», — зазначають автори проєкту.
Дзеркальні поверхні стін і стелі формують ілюзію безмежного простору, а склопластикові горизонтальні балки додають ритму інтер’єру. Аркові склепіння візуально «обіймають» зони для сидіння, кожна з яких обладнана настільними світильниками, що м’яко спрямовують світло донизу. Освітлення під сидіннями асоціюється з вогнями злітно-посадкових смуг, підсилюючи футуристичний настрій простору.
Круглі отвори в стінах нагадують промислові труби, а спеціально розроблені обертові світильники схожі на камери спостереження. Такі дизайнерські рішення, за словами команди NCDA, створюють ілюзію «індустріального пейзажу», поєднуючи техногенність із витонченістю.
Artifact — це простір, який вражає деталями і змушує поринути у світ незвичайних форм та загадкової атмосфери.
Фото: Common Studio
-
Два проєкти YOD Group – у фіналі американського конкурсу Best of Year Design Awards
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Событие - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.
-
Herzog & de Meuron: дитячий лікарняний комплекс у Цюриху
Архитектура - Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Выбор редакции -
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio