Американська мрія: вілла Casa Clara у Майамі

HIS
Приватний будинок від архітектурно-дизайнерського бюро Charlotte Dunagan Design Group
Резиденцію Casa Clara, що розташована на Майами Біч, штат Флорида, днями презентувала на розсуд громадськості місцева дизайнерскька студія Charlotte Dunagan Design Group та архітектор Ralph Choeff.
Безумовно, особливістю вілли можна вважали її локацію, адже в даному випадку головну роль в інтер'єрі відіграє екстер'єр та навколишні краєвиди. Та авторський колектив зробив все можливе, щоб за рахунок ще й конструктивних рішень якнайкраще реалізувати одну з мрій замовника.
Сучасний лаконічний будинок виглядає дуже затишно за рахунок використаних дизайнерами матеріалів. Попрацювати прийшлось над оздобленням не лише зон inside, а й outside, адже мешканці цього штату більшість часу проводять на відкритому повітрі біля води.
Кухні, ванні кімнати та гардеробні були розроблені авторами проекту у співпраці з італійским брендом Boffi. Чудові металеві конструкції, які дизайнери інтер'єру інтегрували до камінної зони та бару, також створювали майстри Boffi на замовлення.
Елегантні меблі та стильне декоративне освітлення були також індивідуально розроблені для цього будинку фабрикою Henge (також італійський виробник меблів).
Фото: Charlotte Dunagan Design Group
-
Апартаменти з видом на місто і тишу від студії B Place
Выбор редакции -
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архитектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архитектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архитектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Событие -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архитектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Событие -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Событие